Азарт по-галицьки і 50 речей, що зникли в епоху Інтернету

1 листопада 2010

Азарт по-галицьки і 50 речей, що зникли в епоху Інтернету

З просторів Інтернету не зникли ні блоги, ні їхні огляди – просто осінь вносить свої корективи, тому нарешті ось тільки зараз маєте змогу читати новий огляд львівських живих журналів (бо чомусь все найцікавіше юзери зносять саме туди).

Звісно, основна тема останнього тижня, без якої не обходився жоден день в мережі - вибори. Але нас вони цікавлять мало, бо, ніде правди діти, культури там небагато знайдеться.

Ми ж знайшли для вас дещо цікавіше, а саме: Історична реконструкція – доволі кропітка справа. Дизайн-студія «Бамбук», що займається одним з її видів, цього разу порадувала колекціонерів і просто любителів азартних ігор «Стародавніми картами Королівства Руського». Невідомо, наскільки цей спосіб популяризації нашої культури дієвий, але з естетичного погляду все дуже навіть красиво. Гляньте самі.

У журналі irus6ka ми натрапили на актуальний для кожного блогера й просто юзера Інтернету матеріал. «The Daily Telegraph опублікував статтю "50 речей, що зникли в епоху Інтернету", яка вразила британську аудиторію - декілька сотень коментарів та сотні листів надійшло у редакцію після цього матеріалу» - написав. vlaskor.net і подав список 28 найактуальніших втрат, про які можна прочитати ось тут.

Цікаву фото-екскурсію денним і нічним Сокалем пропонує bur_olsh – вам знадобиться всього декілька хвилин на віртуальну поїздку туди.

Тим, хто сумує за літом, umbra_pallor радить переглянути роботи Крістіана Азуха (Christian Asuh). Не сумувати не вийде, але усміхнутись – цілком під силу!  

Волоцюги – це, на жаль, частина портрету чи не кожного українського міста. Крім них, на вулицях можна зустріти й хвостатих безхатченків. «Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом» - так називається виставка, присвячена цим вічним блукачам. Вона 1 листопада відкривається в кав’ярня-галереї «Штука». Деталі можна знайти ось тут.

Найвідоміший львівський виробник кави – «Галка», оголошує фотоконкурс «Кавова фантазія». Якщо ви на «ти» не лише з кавою, але й фотоапаратом, тоді вам точно сюди.

Слідкуйте за оновленнями, ми завжди у пошуку чогось цікавого для вас!

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: