Blogtoberfest, "Закарпатське Божоле" та як іграшки мандрували

21 жовтня 2010

Blogtoberfest, "Закарпатське Божоле" та як іграшки мандрували

Можливо, саме тому цікавинок в львівській блогосфері останнім часом так мало. Ті крихти, що вдалось зібрати, читайте нижче.

23 жовтня в Києві відбудеться Blogtoberfest. Приємна співзвучність з назвою німецького пивного фестивалю Октоберфест – це лише перша асоціація. Все буде серйозно й інформативно. Для ділових блогерів і людей, які налаштовані не лише розважатись в блогах, але й працювати за їхньою допомогою. 

Про фестиваль молодого вина на Закарпатті заздалегідь повідомляє Дзиґа-інфо. Традиційно – на треті вихідні третього осіннього місяця Закарпатське Божоле дарує можливість засмакувати найкращі вина регіону. Пошукати істини у вині можна буде 20-21 листопада в Ужгороді. Вдалих знахідок!

Livejournal багатий на корисні тематичні спільноти. Але окрім корисних бувають такі, які може й не принесуть вам море інформації, але настрій піднімуть точно. Такою є спільнота toys_walk – про подорожі улюблених іграшок по світу. Повернення в минуле можливе, у дитинство на кілька хвилин – точно! 

Якщо бажаєте підтягнути свою розмовну англійську й побазікати нею з приємній атмосфері якогось львівського кафе, львівські блогери якраз вирішують як саморганізуватись і «підтягуватись» разом. В записі також є інформація про вже існуючі розмовні клуби, куди можна приєднатись і розмовляти з користю й не без задоволення.

Давня знайома umbra-pallor тішить новими знайденими на теренах Інтернету ілюстраціями. Як завжди нештампованими й незвичними. 

До нових постів і наступного тижня! Грійтеся, бо ви цього варті;)

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: