Дискета-арт, театральна осінь у Львові та галицька карта світу

8 жовтня 2010

Дискета-арт, театральна осінь у Львові та галицька карта світу

Минуло вже майже два тижні з часу нашого останнього віртуального побачення, любі візіт-львів’яни та візіт-львів’янки;)

Блогери активно продовжують зафлуджувати, ой, перепрошую, заповнювати простори Інтернету цікавим і не дуже копіпейстом, а також своїм оригінальним інтелектуальним продуктом. 

У живому журналі Олександри lerkar знаходимо два цікаві і корисні лінки. Фотоконкурс від Deutsche Welle “Вигляд з вашого вікна”.l

Достатньо зазнимкувати те, що бачите кожного ранку, і можливо ваш буденний пейзаж засвітиться серед урбаністичних канадських чи німецьких видів або опиниться поряд з світлиною із Канарів. У кожного порядного PC-юзера вдома є запаси таких древніх девайсів, як дискети. Оскільки крім лежання в шухляді вони вже ні до чого не придатні, умільці вигадали floppy-арт. Картини на дискетах, як і багато творінь епохи, виглядають дещо неприродно, але для екстравагантних і оригінальних людей – прикраса у кімнату і просто приємне видиво. 

Якщо ви пропустили найголовніше театральне дійство жовтня, чудові і яскраві фото grek_andrian з цьогорічного «Золотого Лева» якщо не замінять вам враження, то бодай трохи піднімуть настрій. Це лише частина з того, зо відбувалось за театральний тиждень у Львові, але до перегляду категорично рекомендується.

Пам’яті безсмертних присвячується марш українського воїнства, що відбудеться 16 жовтня. Ролик, присвячений цьому дійству можете переглянути в жж ostap-lviv.

Цікаві фото з анонсованого на сайті концерту Мелвіна Тейлора можна переглянути в живих журналах Маріана Стрільціва livemarian та lukas_2d.  

А оскільки ми з вам давно не бачились-не читались, пропонуємо ще трохи давніх, але не менш актуальних і цікавих постів. Нестаріюча карта Європи очима галичан. Не старіє вона тому, що вже довго ходить інтернетрями, але якщо хто не бачив, зазирайте за посиланням і смійтесь на здоров’я :)

Як виглядала б реклама соцсервісів в 50-ті роки ХХ століття? Відповідь на це питання вже знайдена і навіть намальована. Дивіться і дивуйтесь.  

Радіоведучий Андрій Жолоб, в жж-просторі більше знаний як schpop, позичив в ужгородського поета Андрія Любки посилання на цікаві фото відомих людей. А ми позичимо його пост для свого огляду. Багато Мерилін Монро, кілька світлин з Бріджит Бардо, трохи рокерів різних мастей (і Бітли є, і Роллінги, і Аеросміти) – всього потрошки, але знайомі обличчя ви там точно знайдете, та ще у зовсім неочікуваному вигляді;)  Читайте і не забувайте нас!

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: