Фешн по-галицьки, відеоконкурс від "Карпат" та лав-сторі по-ескімоськи

4 березня 2011

Фешн по-галицьки, відеоконкурс від "Карпат" та лав-сторі по-ескімоськи

Весна прийшла, сонечко принесла. Блогери просто тануть на очах – як і записи в їхніх журналах. Проте ми завжди віднаходимо для вас цікаве й актуальне. Сьогодні воно таке:

Розпочався конкурс відео для вболівальників футбольної команди «Карпати» . Знімаєте якийсь особливо класний епізод, викладаєте на сайті  і чекаєте свого призу – квитка на черговий матч улюбленої команди. Переможець визначається раз на місяць. Детальніше тут.

Білоруський погляд на львівські окраїни – у журналі darriuss. Добре знайомі нам місцини, на які ми, звісно, не звертаємо увагу. А людина фоткає, викладає в блозі і комусь це навіть цікаво. Може й вам буде цікаво, то зазирайте сюди чи сюди.

blog.jpg

Влітку, звісно, треба відпочивати. Але невтомним любителям вчитись й пізнавати нове може стати в пригоді Літня філософська школа. Деталі – у спільноті misto_lviv.

Фешн по-галицьки або яка мода на взуття була в 1905 році? Це вам не теперішні ходулі, які полюбляють взувати дівчата, а дуже навіть витончені, дарма що трохи поношені чобітки. Роздивитись все це можна в жж ja-marjana-mama

А наостанок трохи «соплів». Лав сторі по-ескімоськи з українцями в головних ролях. Атмосферні фото, що зроблені на висоті – в обох значеннях цього слова:) Милуватись тут

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: