Форум Видавців, Червона Армія у Львові і таємниця ремонту наших доріг

22 вересня 2010

Форум Видавців, Червона Армія у Львові і таємниця ремонту наших доріг

Отже, у живих журналах українських видань «Главред» та «Літакцент» зможете знайти посилання на матеріали-звіти з Форуму Видавців. Кожен з авторів не забув нагадати про фрагментарність своєї розповіді, бо щоб побувати на всіх заходах Форуму, варто було або клонуватись, або купити собі семимильні чоботи чи килим самоліт (а ліпше – все й одразу:).

Але про ключові події – презентацію книжки Ксаверія Кнотца, бомбовий вечір Забужко у Філармонії (коли натовп ледь не розбомбив ту Філармонію), Ніч Поезії, Літфестиваль, відкриття-закриття Форуму маєте змогу прочитати в такому собі скерцо-варіанті:)

У жж varjag’а-2007 можемо побачити «як це було» - фото реконструкції вступу Червоної Армії у Львів. Акція була приурочена до 17 вересня 1939 року – дня, коли Львів не на жарт «почервонів».

Доктор Сушняк, з яким ми знайомились в минулому огляді, розповідає про історію пам’ятника Іванові Підкові і різноманітні пертурбації, які той терпів протягом свого стояння в центрі Львова.

Шипастий Норс, невідома мені тваринка, в себе у livejournal помістив відео на наболілу для всіх львів’ян тему – дороги. Переглянувши відео, знайдете переконливе пояснення, чому наші дороги так довго ремонтують. У всьому винен один шкідливий продукт;)

І вже традиційно, на десерт, зазирніть до же-же нашої знайомої umbra-pallor і подивуйтесь уяві художників. Чого тільки не повигадують, аби здивувати глядача! Приємного перегляду і чекайте нас знову в «ефірі»!

текст: Лілія Хомишинець

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Написати відгук
Введіть код: