Єврейський Львів,  Цитадель та історія цукеркових фантиків

11 лютого 2011

Єврейський Львів, Цитадель та історія цукеркових фантиків

Сьогоднішній огляд блогів чимось нагадує телеканал History. Багато цікавої й потрібної інформації про рідне місто від гостей, а також цукерковий десерт – пригощайтесь:)

Дуже часто ми про власне місто знаємо менше, аніж про інші міста. Пропонуємо вам історію львівської Цитаделі у трьох діях. Дія перша, дія друга, дія третя. Цікаво й пізнавально про минуле й теперішнє.

Однією з корисних порад для туристів є частіше задирати голову догори – втупившись в асфальт, цікавого не побачиш. demian123 так і зробив – тепер можемо в його блозі переглянути небанальні фото шматочків Львова, на які рідко звертаємо увагу.

000gzyqz.jpg

І ще трохи екскурсу в історію. Тепер уже історію єврейського Львова. Доволі ґрунтовно до цього питання підійшов igor-torick. У його журналі про Львів є ще багато цікавого, про що пересічний львів’янин не думає і чого не бачить.

А наостанок – смачний десерт знову ж таки на історичну тему. Хто придумав яскраві обгортки для цукерок, якими були наповнені наші кишені в дитинстві? І які обгортки мали цукерки у минулому? Про все це – у жж ja-marjana-mama

0006g2tw.jpg

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: