Львів та львів'яни у блоґах: перший огляд

8 вересня 2010

Львів та львів'яни у блоґах: перший огляд

Бігати інтернетом зі швидкістю світла – єдиний вихід, щоб побачити там все. Але, як не дивно, це буде дуже побіжний погляд на терабайти інформації, які кожного дня з’являються в мережі. Хочемо спробувати «присвітити» вам в цьому хаотичному інформаційному тунелі нашою новою рубрикою. На розсуд публіки виноситься огляд української блогосфери, зокрема таких сайтів як Twitter і LiveJournal.

Локально – це Львів і львівські livejournal-юзери та twitter’омани, а також всі, хто має стосунок до нашого міста і згадує про нього, пишучи в свої блоги і поки що навіть не здогадуючись про безкоштовний піар на теренах нашого сайту.

Для першої дегустації пропонуємо кілька смачних і поживних лінків. Якщо ви художник-пейзажист й вам вже набридло ловити спиною зацікавлені погляди зівак, що раз-позраз зазирають, що ж ви там малюєте, для вас є чудесна нагода цих зівак бодай на день позбутись. І провести цей день у компанії таких, як і ви, творчих особистостей. Жж-юзер tsynamon пропонує всім, хто вміє тримати в руках олівець-пензль-палітру, приєднуватись до пленеру на Погулянці, який відбудеться 11 вересня.

А якщо ж ви не художник, але вам просто необхідна доза мистецтва, зазирніть до блогу umbra-pallor (на фото). Можливо, переглянувши дивні малюнки Leontine Greenberg, ви скажете: she made my day. А можливо й не скажете, наша справа – запропонувати, вибір за вами :)

Для фанатів історії і просто "цікавих Варвар" Отар Довженко aka otar пише про машину часу. Є можливість поставити питання з історії, які не дають вам спати ночами й працювати днями, 96-літній бабусі одного з жж-юзерів і отримати на них відповідь в аудіо-варіанті.

А в ЖЖ-спільноті "Практические путешествия" для гостей міста і жителів Львова, які хочуть відчути себе туристом в рідному місті, "10 порад про Львів". Гостям міста інформація про хостели-кафе-сувеніри-толерантних львів’ян та інші важливі речі, зібрана в «одному флаконі», точно стане в пригоді.

В своєму твіттері газета "Друг Читача" з радістю повідомляє (до повної феєричності бракує лише фанфар як звукового супроводу), що брати Капранови пропонують висунути Львів на книжкову столицю світу. Будемо сподіватись, що це не стане черговим каламбуром і словесною банальністю а-ля «Львів – маленький Париж з лондонською погодою» чи штмапом «Львів – культурна столиця України», а таки справді буде щось окрім слів, бажано – дії у напрямку.

Наразі все, до нових постів і твітів!

текст: Ліля Хомишинець

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

3Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: