Миколая за півціни, гра з гравітацією та осінній Амстердам

18 листопада 2010

Миколая за півціни, гра з гравітацією та осінній Амстердам

На львівські вулиці неочікувано  прийшла весна і на кілька тижнів відмінила прихід зими. Весь люд, який активно сидів у соцмережах, дописував у блоги та міні-блоги, кинувся вигулюватись.

Тому цього разу пропонуємо вашій увазі скромну підбірку найцікавішого з львівської блоґосфери – щоб і ви багато часу перед монітором не сиділи, поки восени весна ;)

Отож, сьогодні серед цікавинок опинились:

Миколая за півціни. Все-таки, зима невпинно наближається, а якщо й на Миколая буде плюс 15,  то свято у будь-якому разі ніхто не відміняв. Деякі розважальні заклади, готелі й кнайпи-ресторани навіть зроблять спеціально до зимових свят знижки. Хто, що і наскільки дешево буде продавати, читайте в жж lerkar ось тут.

Щоб подолати силу гравітації, не обов’язково для знімків застосовувати фотошоп. В цьому вас може переконати француз Філіп Рамет з його антигравітаційними фото. Про мистецтво зависати в найвибагливіших позах і ракурсах та секрети його фотографій можна прочитати тут, а знайдено це в живому журналі asdfolk.

Сміх продовжує життя. Короткотривалий сеанс, який наближує вас до життя вічного – в livejournal ridna – перли з творів ЗНО 2008-2010 років. Таке жоден гуморист не вигадає!

Невідомий художник вхопився за фразу "діти-квіти" і в результаті виник креатив на ботанічну тему. Шукайте його в журналі umbra-pallor.

Міні-подорож до Амстердаму в журналі фотографа Маріана Стрільціва, він же livemarian. Щоб поїхати туди прямо зараз, тисніть і насолоджуйтесь!

До нових постів!

текст: Лілія Хомишинець
фото: Маріан Стрільців

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Написати відгук
Введіть код: