Найдорожчі картини світу, антигопнік та японська віртуальна співачка

24 листопада 2010

Найдорожчі картини світу, антигопнік та японська віртуальна співачка

Цього разу традиційний огляд блогів вийшов на диво великим і "вгодованим". Воно й не дивно – на вулиці прийшов справжній листопад з холодним і незатишним вітром. Тому значно приємніше проводити час перед монітором за горнятком чаю-кави і у пошуку цікавої інформації. Ми для вас вже підшукали нові цікавинки, тому з вас тільки горнятко зігріваючого напою – і вперед, до інформації!

Фотограф Тарас Карабін в своєму живому журналі пропонує переглянути світлини, які «приймали участь» в його виставці «Колір вулиць». Щоб опинитись на віртуальній онлайн-виставці, тисніть сюди

befor у жежешній спільноті misto_lviv інформує про інтернет-форум iCamp, що відбудеться 27 листопада. Діє пропозиція для волонетів, потрібні також фотографи та відеооператори. Тицяте сюди, і буде вам щастя у вигляді детальнішої інформації.

Цікавий екскурс в історію річки Полтви, солодкі мрії про відновлення та гіркі реалії можете знайти ось тут.

Роликами з проекту «Народна мудрість» ділиться Тарас Назарук, nazarukove. Автор мультиплікацій – славнозвісний Степан Коваль, творець «Злиднів». В основі проекту – українські прислів’я та приказки. Дивіться і оцінюйте, тут

Про найдорожчі картини світу за результатами аукціонів пише scessia. Наскільки шедевральні  ці полотна і на що колекціонери витрачають свої кровні мільйони,  маєте змогу побачити, перейшовши за цим посиланням.

«Львів буденний і затишний» у своєму живому журналі презентує macsolas. Можливо, ви не знайдете для себе чогось аж надто нового, але вчергове насолодитись приємним виглядом рідного міста не завадить. Щоб наповнитись позитивною енергетикою Львова, тисніть тут 

Для шанувальників аніме та новітніх технологій – віртуальна японська співачка у журналі bogkuz.

Концептуальна українська короткометражка «Дрифтер» - для жителів Левандівки, Сихова та інших «цікавих» районів – у журналі irus6ka.

Окрім цього, у журналі знайдете ще й корисні поради щодо того, як зробити жінку щасливою. А якщо не полінуєтесь переглянути всі останні записи юзера, можливо, відкриєте для себе ще щось нове і цікаве;)

Хай буде з вами тепло і швидкісний інтернет, до нових постів!

Текст: Лілія Хомишинець
Фото: Тарас Карабін

1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: