Найкрасивіші грошові купюри світу та скільки коштуватиме Україні двомовність

6 грудня 2010

Найкрасивіші грошові купюри світу та скільки коштуватиме Україні двомовність

Привіт-привіт! Сподіваюсь, ви вже встигли трохи засумувати за новою інформацією. Цього разу маємо для вас її багацько, тому без зайвих передмов пропонуємо почати. Якщо ви фанат "Аліси в країні див" і цікавитесь всім, що з нею пов’язане, do4ka_oseni готова поділитись цікавим тематичним ком'юніті antique_alice. Там можна знайти і придбати книжки та речі, які пов’язані з безсмертним твором Льюїса Керолла.

Арт-журнал AZH оголошує конкурс на кращу серію афіш для українського туру гурту Arms and Sleepers. Головна винагорода - 1000 грн. + 2 квитки на будь-який концерт у рамках туру. Детальнішу інформацію можете знайти в живому журналі dyvno.

У блозі umbra-pallor можна побачити найкрасивіші грошові купюри світу. Чомусь найгарніші банкноти там, де їх найменше –переважно у бідних острівних країнах. Хоча, є й зразки швейцарських грошей, тих, які пачками лежать в надійних швейцарських банках. Якщо цікаво, тисніть сюди.

Новий вірш від Олександра Іранця «Радісна пісня» - на злобу дня, так би мовити. Прочитати чи радше послухат моаєте змогу в журналі scessia.

Скільки коштуватиме нам двомовність, порахувала громадська організація «Не будь бадужим!» і зняла про це трагедію в трьох діях. Щоб переглянути відео, заходьте до живого журналу bzhyk’а.

Скоро свята і вже можна починати пускати слинки на красиві новорічні й різдвяні прикраси. Але обережно, якщо ви справжній естет, то для перегляду цього посилання вам знадобиться великий слинявчик. Фірма "Crate&Barrel" пропонує широчезний асортимент святкових дрібничок, які роблять життя приємнішим. Зазирнути в казку можна через журнал bapbapa-serafym.

І ще трохи про несерйозне. Про креативні горнятка ми вже писали, але інтернетрі просто безмежні і тут можна знайти ще багато всього цікавого. Зокрема, з десяток розумних горняток і скільки ж незвичайних – до речі, чудовий подарунок до вже вище згадуваних свят. Все це – в жж-спільноті lvivska_kava тут і тут.

А наостанок – про серйозне. Три серії російського «Суду времени», де судять, до речі, Україну – в журналі su-zanno4ka, а підбірка реклами від MTV до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який хоч і минув, але питання залишається відкритим і актуальним – тут.

Вдягайтесь тепліше, не мерзніть і не відмовляйте собі в найголовнішому – зокрема потребі нової й свіжої інформації!

Текст: Лілія Хомишинець
Фото: bapbapa-serafym

Написати відгук
Введіть код: