Найшкідливіші книги людства, Париж на замовлення та Україна за 4 мільйони

9 листопада 2010

Найшкідливіші книги людства, Париж на замовлення та Україна за 4 мільйони

Хто володіє інформацією – володіє світом. Тож наша нова підбірка інформації - найцікавіше з львівських блогів за тиждень – вже на ваших екранах, майбутні володарі й повелителі. Вмощуйтесь зручніше і приємного вам перегляду!

Париж замовляли? Якщо замовляли – вам сюди. Якщо ж ні – як то кажуть, це "за рахунок закладу" : ) Насолоджуйтесь

А щоб двічі не вставати, можете зазирнути ще й сюди, наша вже навіть не знайома, а подруга umbra-pallor знайшла фантастичні фото, зроблені з високою витримкою. Енджой!

І, продовжуючи тему: серйозне протистояння Парижа й Нью-Йорку. Але всього-на-всього візуальне. Щось на кшталт "знайдіть десять подібних відмінностей". Пошукаєте?

Фото з реконструкції бою між українським та польським військом навколо південно-східної вежі Цитаделі, яка відбулась 4 листопада, до вашої уваги в жж romanbaluk

Промо-ролик України, яким ми себе репрезентуємо світові до EURO-2012, можете оцінити, тицьнувши сюди. Заодно маєте змогу оцінити ще і його бюджет – 4 мільйони гривень 

А засмакувавши (чи ні, це вже в кого які апетити) попереднє відео, на закуску - промоційний ролик 10, ювілейного Jazz-Bezz’у, який цього річ вже вкотре заімпровізує Львів. Всім, хто страждає від обезджазення організму і чекає на фестиваль як ковток води, ролик переглянути (можна і не раз) й чекати. Вже скоро!

Бувають шкідливі звички, а бувають шкідливі книжки. В Америці, де, як відомо, люблять складати різноманітні списки, вирішили укласти десятку найшкідливіших паперових друзів людства. Хоча список дуже претензійний, але глянути вартує – попереджений – значить, озброєний;)

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: