Осінній лендарт, грузинська мультиплікація та апокаліптичний стадіон до EURO-2012

15 вересня 2010

Осінній лендарт, грузинська мультиплікація та апокаліптичний стадіон до EURO-2012

Доктор Сушняк дає корисні поради самодизайнерам львівських-будинків та горе-реставраторам: як не потрібно знущатися з архітектури міста На фото можна побачити креативні ідеї, які прийшли до голови власникам будинків і разом з Доктором посушити голову над тим, яке майбутнє у львівських кам’яниць з такими господарями.

Скільки разів ви здалеку сприймали дерево за людину, а в лісі вам здавалось, що той кущ нагадує якогось звіра, а там корінь ну майже як змія чи ящірка? Посилання на неординарний  осінній лендарт у своєму журналі розмістила true-bilka. Тепер серед лісу й справді можна знайти неживих-живих істот і просто зловити кайф від креативу, з яким зроблені ці незвичайні речі.
    
Наша недавня знайома umbra-pallor, пост якої ви читали в минулому огляді, не перестає радувати чудовими ілюстраціями. Цього разу в її журналі маєте змогу побачити малюнки грузинської мультиплікатори Анук Бараташвілі – химерні й трошки сумні, але незмінно креативні.

Дещо в апокаліптичному стилі зроблені фото Юрка Дячишина з будівництва стадіону до чемпіонату з футболу EURO 2012 у Львові. Чорно-білі тони і знайомі всім львівські грозові хмари посприяли тому, що фото вийшли злегка похмурі. Але вони цілком співзвучні з уже бородатим львівським жартом про кінець світу, який настане, якщо у Львові не збудують стадіон до Євро (або навпаки, якщо збудують;))

В журналі bur_olsh знайдете затишні фото львівських двориків і вулиць. Окрім того, в його блозі також можна поностальгувати за Карпатами (або захопитись і махнути туди на вихідні, поки ще не так холодно), помилуватись казковими краєвидами Боржави і просто переглянути красиві фотографії й отримати свою дозу задоволення та катарсису.

До нових постів, чекайте наступного огляду вже скоро!

текст: Ліля Хомишинець

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Написати відгук
Введіть код: