Перші різдвяні листівки та незвичні ялинки

29 грудня 2010

Перші різдвяні листівки та незвичні ялинки

Дух свят вже навколо нас. Так близько, що починається метушня з подарунками-приготуваннями до святкування й іншими приємними клопотами. Коли за цим всім встигати ще й в блог писати? Львівські жежисти мужньо тримаються, тому ще перед Новим Роком ми потішимо вас свіженькою інформацією від них.

problemne_dytia пропонує в своєму живому журналі поділитися універсальною мудрістю з розряду «що варто відкладати на завтра, а що ліпше зробити сьогодні». Якщо знаєте щось подібне або вам просто цікаво, що краще відкладати на завтра, а що ні, тоді прямуйте сюди.

Кумедні, неочікувані, навіть рідкісні фото знаменитостей у жж-юзерки  spam_do_boga. Не лише сучасні селебрітіс, але й давні знайомі поглянуть на вас зі старих чорно-білих та кольорових фото. Цікаво – тисніть!

umbra-pallor розповідає історію перших різдвяних листівок. Як завжди – історія в картинках. Щоб відчути дух свята, клікайте, не пошкодуєте:)

На незвичні новорічні «дерева» - ялинки, атрибути свят, можете подивитись в журналі lerkar. Там можна позичити собі ідею для створення новорічної красуні – і жодне дерево в процесі цього не постраждає ;)

А Саймонів кіт покаже вам, як треба поводитись з ялинками. Якщо хтось з ним ще незнайомий, не варто втрачати ні секунди – він зараз тимчасово живе у жж bapbapa-serafym, вперед:)

Екскурсія "Ретро-Львів" від братів Радковців напередодні свят  може стати цікавим і неочікуваним подарунком. Детальнішу інформацію шукайте в спільноті misto_lviv.

А наостанок сумна, але красива історія. Принаймні спосіб, у який вона оформлена – красивий, незвичний і оригінальний - книжка «Жила-була старенька, що проковтнула муху» у livejournal  rlomkkko.

Свята наближаються, а настрій ваш хай тільки піднімається!)

Текст: Лілія Хомишинець
Фото: spam-do-boga

Написати відгук
Введіть код: