Привіт з Марсу, Монбланіада і трембітних справ майстерня

27 вересня 2010

Привіт з Марсу, Монбланіада і трембітних справ майстерня

Сьогодні пропонуємо вам такий інфо-вінегрет:

Жж-юзер rlomkkko запостив фотографії виверження вулкану Ключевська сопка на Камчатці. Щоправда, не свої, але завдяки йому ми можемо показати це вам, пост якраз вміщається у рамки львівської блогосфери:) В записі також є не менш цікаві фото з Марсу. Тобто насправді фото зроблені в Ісландії, але ці пейзажі – чудове тло, можна переглянути фотографії, а потім, почитуючи «Марсіанські хроніки» Бредбері, бачити в уяві всі ті марсіанські місця. Не такий вже далекий Марс, як виглядає, коли на небо дивитись:)

Fi-lin якраз повернувся з Альп, свіженькі фотографії Монблану можете надибати в його жж. От вона, справжня морозна свіжість, куди там якимось Тайдам чи Аріелям з реклам пральних порошків ;) 

В журналі lerkar знаходимо аж два цікавих пости. Креативні візитки й не менш креативні горнятка найрізноманітніших форм. Крутому фотографу варто пити чай з крутого об’єктиву, а якщо ви виробник лез і у вас гострий розум, можете свою рекламу зробити у такому ж, «гострому» стилі – прямо на лезі всю необхідну інформацію й розмістити. 

Цікавий віршик є в жж burlakko. Називається він «Ода костилю». Можливо, затяті
мандрівники, яким не було чого робити кілька годин у Воловці, читали цей шедевр, але якщо ж ви не бачили, зазирніть, зробіть собі кількахвилинку хорошого настрою. 

На донора культового музичного магазину «Трембіта» - львівську фабрику з однойменною назвою можете подивитися в журналі umchenia. Цікавий фоторепортаж про те, як народжується те, з чого народжується музика.

Соромно вже сюди додавати журнал umbra_pallor, бо її ви вже б мали додати у свої закладки, якщо любите переглядати картини сучасних художників. У неї, як завжди, найцікавіше мистецьке, знайдене в мережі. Насолоджуйтесь і до нових постів!

Написати відгук
Введіть код: