У світі кави та трохи "жежешного" чорного гумору

8 лютого 2011

У світі кави та трохи "жежешного" чорного гумору

Якщо у вас є почуття гумору - чудово. Якщо ви щасливий власник почуття чорного гумору і не впадаєте в ступор по прочитанні й перегляді «веселих» жартів, цей огляд точно для вас. Хоча знайдеться й дещо традиційне. Налітайте!

Але все-таки, чорним гумором вже нікого не здивуєш. А от азбукою для вівісекторів з дуже веселими, але дещо «глюченими» картинками – можна. Правда, дітям її мабуть краще не показувати;)

Гротескні картинки про моду від Аchrafа Аmiri – стьоб над сучасними стандартами й модними брендами. Переглянути можна в журналі su-zanno4ka

«Весела» статистика від Фейсбуку – скільки його користувачів цьогоріч імовірно помре. Але не впадайте у відчай, адже з «чорнухою» вже все;)

А тепер справді весела постільна білизна. Креативних дизайнерів хлібом не годуй – дай світ здивувати. Дивіться, дивуйтесь, може й собі таке десь надибаєте;)

145.jpg

Ще про приємне. Кава «Галка» - це та річ, яку найчастіше дарують як львівський сувенір. Який шлях проходить кава, перш ніж пахучий пакет опиниться у ваших руках – дивіться у картинках в спільноті lvivska_kava.

І про Львів очима гостей – цікаві спостереження та фото у журналі 8zelenoglazaya8

Усміхайтесь частіше, прокидайтесь раніше і встигайте більше!

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: