1 грудня 2010

"Україна очима регіонів", Монбланіада 2.0. та "Шведська любов" у Львові

"Білі мухи на летіли, все подвір’я стало біле!" - в голові вже кілька днів крутиться цей віршик. А блогери, жежисти зокрема, з початком зими, здається, відлетіли в теплі краї. Або ж загорнулись у пледи і нічого їм не треба, окрім тепла – навіть у своїх блогах писати не хочуть. Тому маємо те, що маємо – всього-на-всього кілька свіженьких записів, які вдалось нашкребти за останній тиждень. Налітайте!

Святкова лотерея від творчої майстерні "WOOLiK". Чудова нагода для рукодільниць та тих, хто тільки хоче навчитись валяти з вовни – адже призом за участь у лотереї є безкоштовний майстер-клас з валяння. Поспішайте, подробиці знайдете тут

Отар Довженко він же otar у своєму живому журналі відкриває нам очі на те, як бачиться Україна з перспективи різних областей. Цікавий проект "Україна очима регіонів" - це аж ніяк не політика, хоча, як писав класик, "з журбою радість обнялась" - і смішно, і сумно, що у нас існує ще стільки стереотипів. Але чого багато говорити, дивіться самі.

do4ka_oseni у своєму жж сповіщає про появу нової спільноти, яка буде цікавою тим, хто любить старовину та антикваріат. У antikvar_lviv зможете не лише постити дописи з приводу свого пієтету до старих речей, які ще за бабці Австрії жили, але й продавати-купувати, питати поради і їх давати. Для тих, хто зацікавився, дорога сюди.  

Про Монбланіаду ми вже писали і знову повертаємось до цієї теми. Жж-юзер fi_lin дарує хвилинку нірвани – фото засніжених монументальних Альп нагадає вам, що пора вже збиратись на лижі або бодай трохи розслабить серед робочого тижня.

Maryanak пропонує зазирнути в минуле – до США в 40-х роках ХХ століття. Цікаві документальні фото знайдете тут.

А наостанок повідомляємо вас, що у Львів прийде "Шведська любов" - 2 грудня короткометражки зі Стокгольма приїдуть до нашого міста. Не пропустіть нагоди! Подробиці шукайте за цим посиланням.

Текст: Лілія Хомишинець

Написати відгук
Введіть код: