Український "Щедрик" та  лист Миколаю від велосипедистів Львова

16 грудня 2010

Український "Щедрик" та лист Миколаю від велосипедистів Львова

Свята наближаються, а українські блогери все ще невтомно працюють на інформаційній ниві, постачаючи нам щоразу новий урожай для оглядів. Цього разу вони «виростили» нам дещо особливо цікаве. Смакуйте!

Під час Форуму Видавців художниця Світлана Власова малювала шаржі на його учасників. Тепер їх можна переглянути на Фейсбуці. Для цього зазирніть до журналу Альбіни Позднякової tryagaine.

17 грудня о 10.00 біля головного входу до Ратуші Асоціація Велосипедистів Львова писатиме листа Миколаю. Якщо ви велосипедист, то обов’язково приєднуйтесь, подарунки люблять отримувати всі:) Детальніша інформація в жж-спільноті misto_lviv.

Старі фото Львова висять у тій же спільноті. Звісно, вони вже трохи «боянисті», але приємно ж зайвий раз на таку красу глянути, що не кажіть!

Активісти Грінпісу провели в Цюриху акцію проти будівництва чергової АЕС. Цікаві фото з цього флешмобу можна переглянути в журналі saintcookie

lada28 розповідає про ще одну американську релігійну спільноту – амішів. Вони не визнають досягнень сучасного світу і їхнє існування нагадує століття десь так дев’ятнадцяте. Почитати і подивитись на їхній спосіб життя можна тут.

І на десерт український мультфільм «Щедрик» - для підсилення святкового настрою, бо ж свято наближається!  

Текст: Лілія Хомишинець
Фото: tryagaine

Написати відгук
Введіть код: