4-5 вересня 2010 року

2 вересня 2010

4-5 вересня 2010 року

Кінну виставку відкривають у суботу у Палаці Мистецтв. У рамках акції "Вихідні верхи" 15 львівських митців спробували передати усю красу, грацію, відданість і швидкість коней. Художники малювали їх з натури під час дня відкритих дверей, які відбулись у травні на території дитячо-юнацької школи «Буревісник». Тоді усі охочі могли покататися верхи та побачити показові змагання кінних шкіл Львова.

Виставку "Літні канікули" презентують у п`ятницю у галереї "Зелена канапа". Вона стане справжньою несподіванкою для львів`ян та гостей міста. Адже художники творили свої шедеври у різних жанрах та барвах - головне передати літо у всій його розмаїтті. Свої роботи представили митці Анна АтоЯн, Тарас БЕнях, Ольга КвАша, Денис Струк, Іванка та Олександр Войтовичі та інші художники.  

Фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань" кличе у ці вихідні. У село Урич, що на Сколівщині, з`їдуться реконструктори з історичних клубів з усієї України. Там розіб`ють середньовічне містечко і упродовж двох днів влаштовуватимуть лицарські поєдинки, гратиме давня музика і карпатський фольк. Також буде середньовічний ярмарок, а уночі вже традиційно братимуть штурмом фортецю. Після чого влаштують вогняне шоу.

Про інші цікаві події, які відбудуться у Львові у ці вихідні, дізнавайтесь з нашої Афіші.

4Відгуки Відвідувачів

 • Ярослав05-09-2010 20:23відповісти

  КльовоКоментар

 • Анна22-10-2010 17:31відповісти

  Середньовічна музика від гуртів Йорій Клоц, Пропала Грамота, Марвінок та Дивні... Жоден з цих гуртів не грає середньовічну музику!!! Зате про ансамбль Kings & Beggars, який грає саме таку музику і виступав на фестивалі, не сказали ані слова. Це ж просто дезінформація!

 • Михайло24-10-2010 14:01відповісти

  Ви, Анно, мабуть з цього гурта, якщо вас так образило, що його не згадали :) Ви пробачте, але для потенційних відвідувачів фестивалю середньовічної культури говорять про відомі гурти, а Кінгс до них не належить

 • Анна18-11-2010 12:41відповісти

  Михайло, ви дарма так думаєте, що мене саме це образило, що нас не згадали. У нас є багато прихильників і ми достатньо відомі не тільки у Львові. Мені всеодно, чи згадали про нас, чи ні. Насправді, ви неуважно читаєте повідомлення. Я мала наувазі, що жоден з зазгачених вами гуртів НЕ грає середньовічну музику, вони просто грають стилізацію фолку. Треба розрізняти фолк від середньовічної музики. Просто я мала наувазі, яку інформауію ви подаєте людям. Ми наприклад дуже багато працюємо над реконструкцією тієї музики, проводимо дослідницькі роботи, щоб показати людям, яка саме була середньовічна музика, що вона собою представляє, і це основа основа нашої праці. А ви так просто і легко говорите, що фолк – це середньовічна музика. Взагалі до інформації про середньовічну музику потрібно дуже відповідально ставитись. Якби ж було сказано, що ФОЛЬК-гурти такі-то такі-то... – то це зовсім інша справа. Але ж не середньовічні! Дезінформація полягає в тому, що люди, послухавши фольк, будуть думати, що це середньовічна музика (!). Я сподіваюсь, ви розумієте тепер, що саме я хотіла сказати? Це всеодно, що сказати: Моцарт – це Чайковський. Хоча в принципі для вас напевно так і є ;)

Написати відгук
Введіть код: