Львів на тарілці 2013
Львів, простір містаLvivLvivUkraine

Львів на тарілці 2013

Львів на тарілці 2013

28-30 червня 2013, Львів, простір міста

Сайт:
www.lvivontheplate.com.ua

ІІ гастрономічний фестиваль "Львів на тарілці", який має на меті презентувати все багатство львівської кухні.

У 2012 році у Львові вперше відбувся гастрономічний фестиваль "Львів на тарілці", який мав на меті презентувати все багатство львівської кухні.

Фестиваль розпочався великою гала-вечерею, яку підготували ресторани "Шекспір", "Кумпель" та "Світ кави", що відбувалась на подвір'ї палацу Потоцьких, де зібралось майже 300 осіб. Це були представники туристичного бізнесу, ресторатори, готельєри, медіа, а також члени місцевої влади.

Впродовж настпуних днів фестиваль продовжувався ярмарком-презентацією, де понад 20 львівських ресторани та кав'ярень мали нагоду презентувати львів'янам та гостям міста страви власного виробництва. Цей ярмарок відвідало за 2 дні фестивалю майже 5 тисяч осіб.

Окрім самої презентації на фестивалі була також насичена музична програма, виступали гурти «JAM», «CoFee», «Йорий Клоц», «Band.it». Також в рамках фестиваль відбувся Український кавовий фестиваль - захід, який об'єднує чотири національні чемпіонати України, на яких визначаються кращі спеіалісти з приготування кави у нашій країні.

Тож в 2013 році організатори обіцяють не менш цікаву та смачну програму. Детальнішу інформацію про дати та програми фестиваолю чекайте зголом. 

Подивитись як пройшов перший фестиваль "Львів на тарілці" Ви можете тут. 

wcarousel_ArticleImages_6089_tarilka_(12).jpg

 Більше подій у Львові на Afishalviv.net.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!