Wiz-Art 2014
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

Wiz-Art 2014

Wiz-Art 2014

23-28 липня 2014, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
http://wiz-art.ua/festival/

Wiz-Art — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувається у Львові наприкінці травня.

Wiz-Art  — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувається у Львові наприкінці травня. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка була заснована у 2008 році. Фестиваль щороку демонструє понад 100 найсвіжіших робіт короткого метру. Wiz-Art — це потужна культурна та освітня платформа, яка об'єднує українських та іноземних діячів кіно та знайомить українських глядачів із досвідом професіоналів.

Деталі фестивалю на AfishaLviv.net

У конкурсній програмі фестивалю беруть участь короткометражні фільми з усього світу. Заявку на участь можуть надсилати учасники з будь-якої країни. Також глядачі мають змогу переглянути фільми позаконкурсної програми. У 2012 році в рамках позаконкурсної програми, вперше була представлена секція сучасного українського короткометражного кіно під гаслом «Плачте, але знімайте!».

Журі фестивалю обирається дирекцією фестивалю. Серед складу журі зазвичай декілька іноземних гостей та обов'язковий представник українського кінематографу. Учасниками журі стають професійні режисери, відеомитці та продюсери.

Більше інформації шукайте згодом. Більше подій у Львові на Afishalviv.net.

 

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!