Етнофестиваль "Рок-коляда"
Хмільний дім Роберта Домса
вул. Клепарівська, 18LvivLvivUkraine
(032) 242-25-94Хмільний дім Роберта Домса

Етнофестиваль "Рок-коляда"

Етнофестиваль "Рок-коляда"

13 сiчня 2011, початок о 20:00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість:
50-60 UAH
Сайт:
nashformat.ua
Телефон для довідок:
+38(093 931 49 00 

Переможець розіграшу квитків:Test

Святкування Різдва у Львові вже втретє буде доповнене унікальним для України етнофестивалем "Рок-коляда". Основні особливості фестивалю – виконання гуртами колядок та щедрівок у авторській обробці та неповторна атмосфера свободи тіла і душі, яку творить поєднання різдвяного настрою, коляди, якісної української музики різних жанрів і неодмінно хорошої компанії.

Відбудеться «Рок-коляда» 13 січня у «Хмільному домі Роберта Домса». Першими на сцені колядуватимуть львівські грузинки Тамара та Етері Ґорґішелі, які представлять ексклюзивну різдвяну акапельну програму.

Продовжать вечір запальним сатиричним фольком «Люди Добрі», які ще 5 років тому почали забавляти львів’ян та гостей міста як вуличні музики, і за цей час встигли об’їздити безліч фестивалів та концертних майданчиків не тільки України, а й Європи.

Вже традиційним хедлайнером «Рок-коляди» буде івано-франківське рок-вар’яте «КораЛЛі». Цього року хлопці приїдуть до нас з дією «Ангели року» та сюрпризом – релізом довгоочікуваної платівки. Під час виступу «КораЛЛів» публіка буквально божеволіє – руки і ноги розлітаються в різні боки, а горло неодмінно викрикує слова пісень з рідними карпатськими мотивами.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!