День Батяра 2013
Львів, простір містаLvivLvivUkraine

День Батяра 2013

День Батяра 2013

10-12 травня 2013, Львів, простір міста

Сайт:
www.batyar.lviv.ua

Гості та львів’яни міста на День Батяра матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу, настрій, побут, стилістику такого автентичного львівського явища як батярство.

Батяр – це дотепний, галантний і романтичний збиткар.

День Батяра, з унікальним львівським духом сучасності, з неповторним батярським шармом старого Львова знову об’єднає гостей і мешканців міста.

Батярство – риса, яка об’єднує всіх, незалежно від національності, віку, релігійної приналежності, політичних інтересів, риса, якій притаманна любов до рідного міста, де виріс або ж до якого прикіпів серцем.

Щорічно день батяра щедрий на унікальні розваги для львів’ян та госте міста. Вже традиційними стали вибори Короля Свята Батяра та Пані Батярової - усі хто вирішить по справжньому перевтілитись в батяра та відчути себе господарем свята, приходьте у батярському одязі та беріть участь у змаганні за титул Батярського Короля та Пані Батярової; квести для Батряських ватаг – кожного дня свята буде організовано квест, що складатиметься з комплексу тематичних завдань, котрі будуть виконувати ватаги-учасники, батярська канцелярія - кожен гість Свята Батяра може пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра; батярський тир – стріляння з рогатки кавовими зернятами по пивних бляшанках; ретро-фотосектор, де кожен відвідувач отримає знимки з колоритними батярами та їх кобітами; батярський фото-стенд –миттєве перевтілення у колоритного батяра; шаржист – сектор художника, котрий створює гумористичні зображення людей у стилістиці батярства початку ХХ століття, а також колоритні батярські концерти та запальні вечірки.

Детальнішу інформацію шукайте згодом. Більше подій у Львові на Afishalviv.net. 

Фото з поереднього Дня Батяра можна переглянути тут.

wcarousel_ArticleImages_6137_batjar_(5).jpg

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!