Севільський Цирульник
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Севільський Цирульник

Севільський Цирульник

31 липня, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:www.opera.lviv.ua
Пошта:lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок: +38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера.

Нічну тишу однієї з вулиць Севільї порушує серенада. Це граф Альмавіва, який видає себе за бідного юнака Ліндора, розповідає про своє кохання до красуні Розіни. Дівчина чує серенаду, але вийти на побачення не може, бо опікун, лікар Бартоло, пильно стежить за нею. Справа в тому, що старий сам надумав одружитися зі своєю вихованкою. На допомогу закоханим приходить цирульник Фігаро - хитрий, кмітливий і дотепний витівник. Він пропонує Альмавіві план: графу необхідно під виглядом солдата, який прибув на постій, проникнути в будинок лікаря і домовитися з Розіною про зустріч.

Грозова ніч не лякає справжні почуття Ліндора-Альмавіви. Граф відкриває Розіні своє справжнє ім'я. Ніжний дует закоханих перериває поява дона Базіліо і нотаріуса. Скориставшись нагодою, Фігаро оголошує, що нотаріуса запрошено для оформлення шлюбного контракту Альмавіви з Розіною. Базіліо, одержавши щедрий подарунок, підписує контракт як свідок.


Повертається Бартоло з вартою, але вже пізно. Розіна стала дружиною Альмавіви. І старий лікар змушений приєднатися до загального гімну краси і молодості.

Print

Написати відгук

Введіть код:

Follow us on Twitter!Наш ЖЖНаш канал на YouTubeМи на Facebook!RSS

новини

Львів та львів'яни у блоґах: перший огляд

Львів та львів'яни у блоґах: перший огляд

Бігати інтернетом зі швидкістю світла – єдиний вихід, щоб побачити там все. Хочемо спробувати «присвітити» вам в цьому хаотичному інформаційному тунелі нашою новою рубрикою. На розсуд публіки виноситься огляд української блогосфери.1

Усі новини

Фото

back

Львів з гелікоптера18

Усі фото