
У Львові з’явився справжній сквот. Цього разу для Вас виступатимуть гурти Запаска та StockSoundSystem, а також спеціальні гості з Полтави – Oneyroid.
Zapaska – лаконічний мінімал, створений за допомогою традиційних інструментів та loop station. Семплування на живо, речитатив, чорні стилі та вітчизняний мелос . Мелодійне плетиво то кличе до танцю, то тягне в мармеладну дрімоту.
В піснях Zapaska оселились французькі гноми, африканські пігмеї, колишні чемпіони дзюдо. Там кружляє королева листя, вимахує кинжалами сільський божевільний, а київські попелюшки готуються стати принцесами.
Zapaska озвучує вірші Б-І. Антонича, В.Блейка, Д.Лазуткіна та виступає в квартирах, книгарнях, клубах та філармоніях.
На початку березня дует запише максі сингл на студії “Липки звукозапис”, та готується відзняти кліп у дитячому садку.

Після підбиття підсумків 2011 року VisitLviv.net пропонує своїм користувачам огляд одинадцяти подій, на які варто потрапити у Львові у 2012 році.5
В рамках проекту "Збудуй Львів у Google Earth" змодельовано вже 25% львівського середмістя! Запрошуємо прочитати наш проміжний звіт та подивитися на гарні скріншоти :)2
Сьогодні, 13 грудня, на декількох популярних українських інтернет-ресурсах з пошуку роботи з’явились оголошення, що у Львові на Різдво запрошують на роботу Чортів та Ангелів.2