Етновир - 2011
центральна частина містаLvivLvivUkraine

Етновир - 2011

Етновир - 2011: є перші фото!

20-24 серпня 2011, центральна частина міста

Сайт:
www.etnovyr.org.ua
Пошта:
info@etnovyr.org.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 294 96 45 

Вже четвертий рік поспіль у Львові відбувається міжнародний етно-вибух. Центр міста заповнює музика, танці та яскраві кольори національних костюмів різних народів світу, що представляють гостям фестивалю культуру своєї країни.

Фоторепортаж із "Етновиру 2011"!

За минулі роки фестиваль вже збирав фольклорні колективи з Індонезії, Кіпру, Мартініки, Конго, Індії, Мексики, Бразилії, Іспанії, Португалії, Ізраїлю, Македонії, Чехії, Польщі та України.

Фестиваль молодий, але вже став найбільшим міжнародним фестивалем фольклору в Україні та набув підтримки всесвітніх організацій: Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО та Міжнародної організації фольклорного мистецтва (IOV).

Цьогоріч Етновир" закрутить у фольклорному вирі, мабуть, найвідоміші та найколоритніші колективи за чотирирічну історію фестивалю. 

Італія - The Castiglion Fiorentino Historical Group - історичний ансамбль прапороносців – відомий на весь світ колектив, що поєднує свій виступ ефектними постановками з прапорами.

Республіка Бурунді, Центральна Африка - Найколоритніший колективів цьогорічного фестивалю. Виступи цього колективу супроводжуються фольклорними піснями та танцями під звуки справжніх африканських барабанів.

Франція, Базас - Lous de Bazats - ансамбль народних танцюристів, що представляють видовищне шоу на ходулях. Справжні носії традицій виноробства регіону Бордо.

Країна Басків (Франція) – учасниками фестивалю стане невизнана країна, ключовою ідентичністю котрої є танець. Поєднання традиційних танців з елементами сучасного перфоменсу – це основна складова виступу колективу Arrola з країни Басків.

Греція - Folk Dance Group ''MENELAIS'', Karditsa Hellas – в Греції є все!

Фоторепортаж із "Етновиру 2011"!

Програма фестивалю:

20.08.2011 року, пл. Ринок

18:00 - марш-парад учасників IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» центральною частиною міста

18:45 - урочиста церемонія відкриття IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» на центральній площі міста

19:00
– концерт  колективів з Франції, Італії, Великобританіії,Республіки Бурунді та України

20:00
- сольний концерт Заслуженого ансамблю танцю України “Галичина”присвячений 65-річниці з дня заснування  та 100-річчю з Дня народження видатного львівського хореографа Я. Чуперчука


21.08.2011 року,
пл. Ринок

19.00 - сольні концерти учасників IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» з  Великобританії "Косарі", Італії, України, Республіки Бурунді на центральній площі міста

22.08.2011 року, пл. Ринок

19.00 - концерт за участю колективів з Польщі, Країни Басків, Франції та України ("Веселі черевички") на центральній площі міста

23.08.2011 року, пл. Ринок

18:00 - марш-парад учасників IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» центральною частиною міста

19:00 - Гала-концерт. Виступи колективів з  Італії, Франції, Польщі, Республіки Бурунді, Країни Басків, Українські кол-вів з Канади та Великобританії, України ("Дивина" та "Галичина")

24.08.2011 року, ТРЦ King Cross Leopolis

13.00 – марш-парад учасників IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» галереями торгово-розважального комплексу (Фольклорні колективи з Італії, Франції, Країни Басків, Польщі, Республіки Бурунді, України, колективи української діаспори з Канади та Великобританії)

13.30 – майстер-класи танців по різних локаціях 2-го поверху  ТРЦ King Cross Leopolis

15.00 – турнір з живих шахів (на першому поверсі навпроти головного входу до ТРЦ King Cross Leopolis

17.00 – 19.00
- святковий концерт з нагоди святкування 20-ї річниці Незалежності України за  участі фольклорних колективів- учасників IV Міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» з  Італії, Франції, країни Басків, Республіки Бурунді, Великобританії та України


Фестивальне літо 2011 (інфографіка) - всі фести на одній сторінці!

Червень: Alfa Jazz Fest - ZELENOFOR - Зашків 2011 - Героїчна Тустань
Липень: Фортмісія 2011 - Підкамінь 2011 - LvivKlezFest - Славське rock
Серпень:
Ту Стань! 2011 - Захід 2011 - Етновир 2011 - Кінолев 2011 - Тиждень актуального мистецтва

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!