"1900" Олега Меньшикова
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

"1900" Олега Меньшикова

"1900" Олега Меньшикова

27 лютого 2012, початок о 19:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Вартість:
200-1200 грн.
Сайт:
www.dikart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

Олег Меньшиков з виставою "1900" у Львівській опері.

Вистава «1900-й» представляє собою монолог актора і режисера Олега Меньшикова.

Можливо, не тільки монолог, але і сповідь творчості. Потрібно відзначити, що акторові Меньшикову вдалося створити цілу галерею образів, багатогранних і контрастних, вражаючи глядачів дивовижною гармонією внутрішніх і пластичних малюнків. Шалена енергетика однієї особистості тримає зал протягом усього півторагодинного монологу).

Синопсис вистави: Барікко розповідає історію про вигаданого геніального піаніста-самоука, який народився на океанському лайнері «Вірджинія». Жодного разу не зійшовши на землю, її герой прожив на кораблі життя, повне пригод і подорожей. У нього ніколи не було документів, громадянства, навіть нормального імені: знайшовши немовлятко, кочегар придумав йому ім'я "тисяча дев'ятисотий" (або скорочено "дев'ятисотий") - по року його народження.

З цим кораблем і роялем пов'язана вся подальша доля хлопчика, великого піаніста, котрий ніколи не сходив на землю. Про його таланті знали небагато-він грав для багатих пасажирів. На його імпровізованих концертах «публіка слухала, затамувавши подих. Як під гіпнозом. Всі сиділи, вдивляючись в рояль, з відвислими щелепами, наче класичні придурки. Такими і залишалися, сидячи в тиші і боячись поворухнутися, навіть після того убивчого фінального гейзера акордів, коли, здавалося, грають сто рук, коли, здавалося, рояль має от-от вибухнути».

Для А. Барікко ідея моря стає лейб мотивом усієї творчості письменника.Море відкриває очі. Пізнавший море, для Барікко, - це пізнавший істину про себе і про світ. 1900-й народився на морі, від народження його доля бути носієм істини. Якщо життя - це шлях до пізнання істини, то він вже його пройшов.

Тому й час його перебування в світі стирає межі між минулим, майбутнім і сьогоденням.

Інформацію надано організаторами

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Follow us on Twitter!Наш ЖЖНаш канал на YouTubeМи на Facebook!VK