III Свято сиру і вина
ЛьвівLvivLvivUkraine

III Свято сиру і вина

III Свято сиру і вина

19-21 жовтня 2012, Львів

Сайт:
cheeseandwine.lviv.ua
Пошта:
info@cheeseandwine.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

Свято сиру і вина у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові.

Щодня на Святі сиру та вина гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

Головне гастрономічне свято осені в країні!

Цього року відбудеться Великий Ярмарок сирів та вин просто на площі Ринок, на якому представлять різноманітні сири та найкращі вина з різних країн світу. І все це з інтерактивною культурною програмою.

Брі, камамбер, шаблі, бордо, рокфор, сирне фондю та різотто в пармезані, традиційні страви й української кухні– всім цим та багато іншим можна буде поласувати на ІІІ Міському Святі сиру і вина.

Вже традиційно відзначать День Сирника. На площі Ринок усіх охочих пригостять гігантським львівським сирником, який спечуть за давніми рецептами!

Новинками цьогорічного святкування стануть:

  • Відкриття на площі Ринок імпровізованого Сировинного ресторану Ярмарок народних ремесел та «Львівська винна пошта», за допомогою якої можна відправити не тільки ексклюзивні Art-листівки, а й все, що гості придбають на святі! 
  • Land Art зона - це гігантські дивани з соломи та столи, функцію яких виконуватимуть справжні винні бочки - дивовижний антураж свята! 
  • Кулінарні майстер-класи

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!