Леополіс Гран Прі 2014
ЛьвівLvivLvivUkraine

Леополіс Гран Прі 2014

Леополіс Гран Прі 2014

27-29 червня 2014, Львів

«Леополіс Гран Прі» – це міжнародний фестиваль ретро-автомобілів, який щороку проводиться у Львові на початку літа.

Львів – це місто, яке є одним з головних культурних центрів України. Тут знаходиться дуже багато пам'яток культури, прекрасних споруд, цікавих кнайп, привітних людей та й просто у повітрі витає неперевершений галицький колорит . Не дивлячись на це багато хто не підозрюють про те, що 80 років тому, коли місто ще не було частиною України, тут пройшла гонка під назвою "Гран-прі".

Вже не перший рік поціновувачі раритетних автомобілів відтворюють цю історичну подію задля відновлення та циклічного проведення автоперегонів на історичній трасі «Львівський трикутник» (вулиці Вітовського-Стрийська-Гвардійська). 

Леополіс Гран Прі - це Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів.  Захід проводиться авто-фан-клубом «ЗАЗ Козак», спільно з Львівською міською радою та холдингом емоцій "!Fest". Уже традиційно у програмі фестивалю відбувається низка заходів: автоперегони раритетних автомобілів з різних куточків України та закордону, дитяче автомобільне свято, екскурсійно–навігаційний квест, семінари для журналістів спеціалізованих автомобільних видань.

Про «Леополіс Гран Прі» 2014

Детальнішу інформацію шукайте згодом. Більше подій у Львові на Afishalviv.net.

Подивитись як проходив попередній фестиваль можна тут.  

ArticleImages_6184_avto_(11).jpg

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!