Міжнародний фестиваль "Флюгери Львова" 2014

Міжнародний фестиваль "Флюгери Львова" 2014

11-12 травня 2014, Площа Ринок, 1

Сайт:
www.dzyga.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 244-47-78 

Фестиваль етно-джазу «Флюгери Львова» щороку проводиться на День Львова у внутрішньому дворику Ратуші.

Етно-джаз фестиваль, котрий щороку проводиться на весні у ексклюзивно відведеному  внутрішньому дворику Ратуші.

Уперше «Флюгери» прозвучали у 2003 році, і кожного наступного року фест збільшує свої масштаби та приєднує до програми літературні акції, хепенінги, медійні проекти. Традиційними стали також «Ранкові прокидання» з гуртом «Мертвий Півень». У 2012 році започаткувалась нова традиція "Прокидання з ГИЧ Оркестром".

Упродовж десяти років на «Флюгерах» виступило понад 150 колективів, тобто близько пів тисячі митців. Окрім якнайрізноманітніших відтінків етно та джазу на «Флюгерах» відбувалися і театральні акції, і мультимедійні презентації,  гепенінги з перфомансами, літературні читання та різноманітні естетичні провокації.  За межами дворика ратуші фестиваль відбувався у «Синій Фляшці», «Ляльці», Філармонії, театрі  ім. Заньковецької, «Дзизі» та інших культових місцях, якщо вже не брати до уваги вулиці нічного Львова.

Етно–джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Кожен день «Флюгерів» переповнюється людьми, музикою, радістю і... дощем, що змушує танцювальників під сценою розквітати кольоровими парасольками. Ви матимете змогу поринути у вир світу джазової музики, зустрітися із старими, добре знайомими виконавцями, познайомитись із новими та просто гарно відпочити.

Детальнішу інформацію про дати та програму шукайте згодом. Більше подій у Львові на Afishalviv.net.

Подивитись як проходив попередній фестиваль можна за наступниним посиланнями -
http://afishalviv.net/photo/ua/lyugeri-lvova-2013-foto-pershogo-dnya-festivalyu/

wcarousel_ArticleImages_6139_flugey_(15).jpg

Пов'язані події

Минулі події

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!