Купава делюкс готель

Купава делюкс готель
Адреса:
вул. Комарова, 17
Розміщення:
Поза центром
Телефон:
(032) 245 03 45, (032) 245 05 66
E-mail:
office@kupavahotel.com
Веб-сайт:
www.kupavahotel.com
Забронювати номер:
Бронюйте зараз за допомогою Lviv.travel
 • Українська
 • English
 • Русский
 • Конференц-зал
 • Інтернет
 • Wi-Fi
 • Холодильник
 • Кабельне TV
 • Оплата кредитками
 • Довідкова інформація про місто
 • Душ
 • Онлайн-бронювання

Deluxe hotel «Купава» - це комплекс поєднань сучасності та етносу, де кожна деталь закінчує повну довершеність закладу. Тринадцять комфортабельних номерів, лоббі-бар, цілодобовий ресторан української та європейської кухні, тераса у стилі Loft, де Ви зможете скуштувати м’ясні страви на мангалі, а також Сауна.

 

Готельний комплекс розташований у затишному куточку старого Львова, де завжди можна відпочити від метушливих вулиць міста чи провести ділову зустріч.

Print 

4Відгуки Відвідувачів

 • Оксана28-07-2015 19:17відповісти

  Все супер! Селіться у 201!

 • Olayla28-07-2015 19:18відповісти

  Very nice place! I recommended!

 • Маряна11-02-2016 18:00відповісти

  Відвідували з друзями сауну в готелі Купава. Залишились надзвичайно розчарованими. Саме приміщення сауни доволі чисте, цілком задовільний і інтерєр. Коли прийшли, не змогли прийняти душ за відсутністю гарячої води. Звернулись до персоналу за допомогою (ну, може щось не правильно включаємо... :)). У відповідь же на нас одразу почали кричати "Що ви хочете? У нас ніколи гарячої води не було!!!!". На завершення до нас в сауну "влетіла" прибирадьниці зі словами "ЩОБ ВАС ТУТ ЗА 5 ХВ НЕ БУЛО, БО Я МАЮ ПРИБИРАТИ!!!!". Шановні власники, працюйте з персоналом, вчіть їх спілкуватись з клієнтами. - Відсутність гарячої води означає, що в ту сауну (так само як і в басейн, що там є), більшість відвідувчів йдуть не прийнявши душ. Про яку гігієну тут можна говорити? - 1 фен на 6 людей - Хамський персонал, який ставиться до клієнтів, ніби ті їм щось винні.

 • Оксана11-02-2016 18:18відповісти

  Відвідували сауну в готелі. Загалом все було б не погано якби не ряд наступних моментів, які зіпсували атмосферу, загальне враження про "Купаву" і стали стимулом для написання цього відгуку. А саме: - Відсутність гарячої води в сауні. І навіть альтернатив немає чи може їх нам просто не запропонували. Ось представте, ви після робочого дня приходите в сауну і хочете змити з себе весь "бруд дня" і розслабитись, але не тут це було. Хоч в басейн стрибай :) А після басейну навіть немає можливості змити з себе хлорку. Ну що тут скажеш? Окрім того, після зауваження почули відповідь, що води гарячої в сауні в них ніколи не було і ми їм про це кажуть перший раз!!! При чому, до нас чомусь прийшла "горда" прибиральниця щоб про це повідомити. Для прикладу, в трьох стихіях навіть таблички висять про те що обов'язково митись перед і після басейну. - Дуже хамський персонал. Коли вже прийшов час збиратись до нас вдерлась та сама прибиральниця і заявила, щоб нас "за пять хвилин вже не було". А про те, що варто було нам нагадати хвилин за 15 вона заявила що нічого не знає. Причому в загальному залі був телефон і НІХТО з персоналу не здогадався подзвонити хоча б за тих же 15 хв (як роблять в нормальних закладах) до закінчення часу. Пару прибиральниці складав охоронець, який доповнював це хамство своїми вираженнями. А на додаток, "виправдання" (чи то "наїзд"?) було в тому що вони телефонували але ми не брали слухавки :) Ну що тут сказати? Шановна дирекція/адміністрація - перевірте, будь ласка, обладнання, а то виникають сумніви у його придатності. - І на останок. В кінці нам в рахунок хотіли дописати додаткову годину за витрачений час на переодягання. Причому, ще коли ми прийшли, нам довелось чекати більше ніж пів години щоб потрапити в сауну. Наскільки я розумію, час очікування також входить в рахунок) Тож про ніякі "чаєві" персоналу не могло бути і мови. Враховуючи все описане вище, бажання відвідувати цей заклад більше немає і НЕ РЕКОМЕНДУЮ його іншим. Хотілося б лише порадити (якщо ви взагалі сприймаєте поради і дослухаєтесь до зауважень) - проводьте навчання з персоналом, все ж таки ви працюєте в сфері обслуговування і ваші кінцеві клієнти це ЛЮДИ, а не предмети інтер'єру.

Написати відгук
Введіть код: