"Три дні, три різні враження..." від "BeeTravel"

"Три дні, три різні враження..." від "BeeTravel"
Адреса:
вул.Григоровича,9/1
Телефон:
(032) 247-90-85, (098) 128-02-91
E-mail:
lviv@lvivhotel.com
Веб-сайт:
www.lvivhotel.com
Мови спілкування
Українська, English, Русский
Розміщення
Центр
Розміщення
Поза центром
Розміщення
За містом
Тривалість
2 і більше днів
Вартість для 1 особи
від 875 до 2225

День І

1. Прибуття до Львова.

2. Зустріч групи на вокзалі.

3. Трансфер в готель. Поселення згідно з правилами готелю.

4. Оглядова екскурсія по Львову: Собор Св.Юра, Львівська Політехніка, Університет, Високий Замок, Костел Св.Духа, Костел Кармелітів, Порохова Вежа, Успенська церква, Королівський Арсенал, Домініканський Костел. Обід.

5. Пішохідна екскурсія:Личаківський цвинтар – один з найстаріших в Європі, заснований в 1786году. Це справжній музей некрополь, де на площі 40 гектарів налічується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками.

6. Вільний час. Вечеря в готелі. Ночівля.

 

День ІІ

1. Сніданок в ресторані готелю.

2. Виїзд на екскурсію по замках Львівщини «Золота підкова":

Олеський Замок: Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія - сина мазовецького князя Ртойдена і руської княжни Марії. Юрія запросили бояри на галицько-волинський князівський престол після того, як згас рід Романовичів. Ця дата дозволяє припустити, що замок зведено одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича - Андрієм або Левом.

Підгорецький Замок: був споруджений в 17 столітті французьким інженером Бопланом, а триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий саме на палац, ніж на фортецю і різко контрастує з суворими войовничими форпостами Поділля. Вперше в 1445 році згадано в актах Бродських маєток Батієво в селі Підгірці. Можливо це і є укріплення на Підгорецький горі.

Золочівський Замок: споруджений в 1630-х роках і є цитаделлю з бастіонами. Замок в 17-18 століттях належав Собеським і Радзівіллам. Розташований на горі і оточений валами і ескарпами. На подвір'ї замку споруджено Великий палац і Китайський Палац.

3. Вільний час. Повернення до Львова. Трансфер в готель. Ночівля.

 

День III

1. Сніданок ресторані готелю.

2. Виїзд на екскурсію Сколівські Бескиди:

Сколівські Бескиди - це національний природний парк, розташований в Карпатах, а саме на території Сколівського, Дрогобицького і Турківського районів Львівської області. "Сколівські Бескиди" - це унікальне місце в Карпатах. Відвідати всі красиві місця неможливо, але ми пропонуємо відвідати найкрасивіші і визначні місця в "Сколівських Бескидах".

Екскурсія на підйомнику на гору«Захар Беркут»: підйом в у гори - оглядова панорама гір Карпати у Славському, гора «Захар Беркут».

Водоспад Кам'янка розташований в декількох кілометрах від траси Львів-Ужгород в напрямку с. Дубина, де ви зможете помилуватися красою водоспаду Кам'янка та мертвим озером, до якого потрібно небагато буде пройти пішки в гори. Там можна буде скуштувати смачні «Карпатські вина» і страви української кухні.

3. Повернення до Львова. Трансфер в готель.

 

У вартість включено:

− трансфер вокзал-готель;

− 2 ночі в готелі;

− 2 сніданки;

− пішохідна екскурсія по Львову (в перший день— 3 год.);

− екскурсія «Золота підкова» екскурсія «Сколівські Бескиди».

Додатково оплачується:  обіди-вечері;  вхідні квитки у музеї та замки;  страхування; квиток на підйомник на г.Захар Беркут (45грн).

Групові туристичні тури у Львові. Мінімальне замовлення для проведення факультативних екскурсій -10 осіб !

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

    новини

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

    Усі новини