Мрія Батяра

Мрія Батяра
Мови спілкування
Українська
Розміщення
Центр
Розміщення
Ближній центр
Заклади культури та туризму
Музеї
Вартість для 1 особи
120 UAH

Як стати справжніми львівськими батярами за короткий час? Ми Вам у цьому допоможемо. Здійсніть з нами свою «Батярську мрію»!
Починаємо занурюватись в море львівського пива та задоволень на спеціальній Пивній площі, котра має іншу назву. Бажаючі можуть ближче познайомитись з пивною цицею, котра у випадку, якщо ви будете вправним пивоманом, видасть незвичайне пиво з молоком.
Продовжимо подорож старовинними вулицями навколо площі Ринок, де ви дізнаєтесь: «Хто? З ким? За скільки?».  Як найкращий пивний ресторан Нафтули Тепфера заманював клієнтів вусами власника? Яке пиво у Львові називали «сиротою»? Чому в одному з ресторанів на Ринку пивні гальби прикручували до столів ланцюгами?
Друга дегустація живого пива в колоритному та загадковому ресторанчику. Під час дегустації учасники шукатимуть замуровані в стіну гроші та побачать першовідкривача мінеральної води «Нафтуся».
Третя дегустація. Похід в музей пива від «Львівське». Огляд експозиції музею, де ви дізнаєтесь, який фейс-контроль проходили львівські пивовари в XVIII ст. і як власник пивоварні Роберт Домс молодший за допомогою різнокольорових фішок боровся з корупцією на пивоварні.
Факультативно: пропонуємо обід в ресторані «Роберт Домс» (55 грн.з ос.)
Факультативно: для тих, хто чомусь «не догнався», можливість догнатись пивком на єдиному в Україні «ВелоБарі» (20 грн.з ос.)

Print 

Написати відгук
Введіть код:

    новини

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

    Усі новини