Якою буде назва львівського аеропорту?

2 листопада 2011

Якою буде назва львівського аеропорту?

Промоційний портал Львова VisitLviv.net розпочав голосування за назву львівського аеропорту на своїй Facebook-сторінці. Ініціатори голосування початково запропонували три варіанти назви, які протягом останнього часу пропонувались різними середовищами – короля Данила Галицького (пропозиція міського голови Львова Андрія Садового), Іоана Пінзеля (пропозиція кількох десятків львівських діячів культури), Степана Бандери (пропозиція партії «Свобода»).

Користувачі Інтернету також можуть додавати свої варіанти назви аеропорту, які братимуть повноцінну участь в голосуванні. Зокрема, серед варіантів, запропонованих користувачами, найбільшу кількість набрала назви «Станіслав Лем» та «Аеропорт Львів», які уже вийшла на четверте та п’яте місця відповідно.

Координатор проекту VisitLviv.net Ярема Дух пояснює, чому для голосування вибрали саме платформу Facebook: «Опитування у Facebook дозволяє максимально уникнути накручувань і фальсифікацій. Ми хотіли, аби таке важливе голосування було відкритим і за кожним голосом стояла конкретна людина. Ми розуміємо, що остаточне рішення за урядом, однак нам важливо донести думку найбільш активної частини громади Львова».

фото: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте

Print 

89Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: