Брітні Спірс та Роббі Вільямс: "Ми боїмося втратити львівських фанів"

1 квiтня 2010

Брітні Спірс та Роббі Вільямс: "Ми боїмося втратити львівських фанів"

Як стало відомо VisitLviv.net з достовірних джерел, 22 липня цього року у Львові відбудеться концерт за участі Брітні Спірс та Роббі Вільямса.

Менеджери зірок погодилися на концерт після того, як стало відомо, що львівський співак Остап збирається записати альбом англійською мовою. "Ми боїмося втратити своїх фанів", – так відреагувала Брітні Спірс на цю подію.

На разі ведеться пошук відповідного місця для концерту. Менеджери зірок розглядають три варіанти – стадіон "Україна", площа з перехрестя Червоної калини та Сихівської й іподром. Проте, вірні вже висловили свій протест щодо проведення такого концерту напроти церкви Різдва Пресвятої Богородиці ("Папської церкви").

Керівництво іподрому та ГО "Ми за зелений Львів без ГМО" теж висловлюють свої протести, позаяк "переживають за бідних тваринок", адже концерт обіцяє бути голосним.

Брітні Спірс у Львові!Спеціально до львівського концерту Брітні Спірс та Роббі Вільямс записують новий альбом, у який ввійдуть кавери на старі хіти "Baby one more time", "Toxic" та "Rock DJ".

Подейкують, що співаки планують записати також пісні "Til'ky u Lvovi" та "Karpaty prohraly u futbol" - стосовно останньої ведуться перемовини із власниками прав на цей хіт "Братів Гадюкіних".

Вже зараз можна виграти квиток на цей неперевершений концерт, потрібно заповнити анкетку внизу.

текст: Оксана Мидуга
фото надано організаторами

Веб-проект VisitLviv.net вітає всіх своїх користувачів із Днем Сміху. Смійтесь частіше - це продовжує Ваше життя!

›› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.


Print 

12Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: