Бумбокс - не в пластмасі

31 березня 2010

Бумбокс - не в пластмасі

Бумбокс – одна із найпопулярніших українських "непопсових" груп, що стала справжнім відкриттям для українського шоу-бізнесу. Ці хлопці грають музику, яка проймає своєю емоційністю, справжністю та чуттєвістю.

Їх пісні, як і все геніальне, прості та невигадливі, близькі, мабуть, всім нам. Кожен з фанатів знаходить там щось своє, а реалістичність та актуальність відображеного у текстах змушує проживати кожну з них насправді, прослуховувати знову і знову, підспівуючи.

Стиль групи - це мікс якісного чоловічого вокалу, чудові соло акустичної гітари, а також сучасне звучання ритм-боксу і повна відсутність обмеженості виконавців у тому, що і як співати. Саме такою стала формула успіху для "бумбоксерів", зробивши їх популярними не лише в Україні, а й за її межами.

"Львівські меломани справді цікавляться творчістю "Бумкоксу", крім того, хлопці вже давненько в нас не були, - каже Ігор Сидор, керівник компанії "ДікАрт", про причину організацію концерту, - І хоча тріо виконуватиме уже старі, добре відомі композиції, не виключено, що вони втішать львів'ян кількома піснями з нового альбому, який має от-от з'явитися"

Доречі, вже в перший день продажу було продано 523 квитка, що стало справжньою сенсацією. Також ви можете взяти участь у розіграші безкоштовних квиточків на концерт, відповідаючи на запитання вікторини сайту mobillet.com.ua.

текст: Дана Микитюк
фото надано організаторами

›› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

28 квітня, 19:30, палац спорту "Україна" - квитки, ціни, замовлення...

Print 

5Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: