Гори плюс музика дорівнює "Славське Рок"

26 липня 2010

Гори плюс музика дорівнює "Славське Рок"

Змінити міські краєвиди на гори, річку, свіже повітря, та ще й отримати у додачу до такого безсумнівно вигідного обміну рок-музику до кольору до вибору, мистецькі та спортивні акції – простіше простого. Ноги в руки і гайда на Міжнародний фестиваль "Славське Рок", який вже вчетверте збере усіх заядлих фестивальників з 30 липня по 1 серпня у селі Славсько, Сколівського району що на Львівщині.

Три дні з ранку до ночі у крові всіх гостей пульсуватиме музика. Як-не-як публіку заводитимуть українські рок-зірки та гості з-за кордону з неабиякою репутацією - драйвові поляки «Farben Lehre» і «TABU», італійці «Strawberry Street», улюбленці з Німеччини «Nader and His Band», шалені грузини «Zumba Land», спеціальний гість – Gogo з гурту «Mamasweed». А який вартісний фестиваль можна уявити без українського рок-фест-гуру гурту "Мертвий півень", який заспіває і старого і нового – хлопці презентують свою нову платівку „Радіо Афродіта” – народні пісні на „мертвопівнячий” лад. Виступатимуть на "Славське Рок" і «Гуцул Каліпсо», «Димна Суміш», «Горгішелі», «Махіма», «ТаРута», «Рутенія», «Green Silence»... І так далі, і тому подібні... Коли ж сутінки міцно обіймуть все навколо не варто відразу поспішати в намет чи до вогнища. Гірський драйв від смеркання до світання усім охочим запропонують діджеї з європейський просторів.

Приправити музику рукотворним мистецтвом можна буде на Міжнародному симпозіумі керамістів "Біле дерево". У їх таборі буде зроблена пічка, у якій в останню ніч буде обпалюватись вся, раніше зроблена гостями фестивалю кераміка. А ще будуть художні виставки, вернісажі, фотовиставки, традиційно проводитиметься фотоконкурс «Карпатський снеп-шот». 

- Цьогоріч на фесті буде чимало новинок і нововведень, - розповіла прес-аташе "Славське Рок" Тетяна Яковлєва. – Туди їде клуб повітряних зміїв «Hi-fly», який проводитиме майстер-класи з їх виготовлення і запуску. Члени клубу привезуть з собою декілька готових повітряних зміїв, а також матеріали для майбутніх зміїв. Тож справжні, великі повітряні змії, як звичайні паперові, так і об’ємні, кружлятимуть, зависатимуть, милуватимуть око всім гостям та мешканцям Славська. У рамках керамічного симпозіумі буде споруджено садово-паркову скульптуру "Дерево Життя". Любителів активного відпочинку потішить "Славське Рок Трофі" – мегаектремальна поїздка на джипах гірською місцевістю.

Той, кому не сидиться на місці, і навколишні гори просто кричать йому у вухо: „Вперед!”, зможе витратити зайву енергію поїхавши у велопохід чи виступивши на змаганнях з фрірайду. Або ж просто вирушивши  у похід за чорницями чи неймовірними краєвидами.

Відпочивати відпочивай, але й про природу не забувай. "Славське Рок", за словами організаторів, абсолютно екологічний фестиваль. Проходитимуть різноманітні промоційні заходи щодо дотримання чистоти довкілля та здорового способу життя. Спільно з митцями можна буде створити інсталяції, що демонструватимуть загрозу екологічній системі.

Текст: Катерина Сніг

30 липня - 1 серпня, смт. Славське, ціни, деталі...

Print 

Написати відгук
Введіть код: