"Гра в радість" від Заньківчан

6 квiтня 2010

"Гра в радість" від Заньківчан

Ця книжка була написана ще у 1912 році. З того часу історію про життя звичайної дівчинки переклали на безліч мов, кілька разів екранізовували, а ще більше – інсценізовували. Сьогодні багато театрів по всьому світу може похвалитись "Поліанною" у своєму репертуарі, а 10 квітня до них долучиться ще й театр ім. Марії Заньковецької.

"Наша вистава є особливою, – розповідає у коментарі VisitLviv.net Олеся Галканова, керівник прес-служби театру. – Дехто може подумати, що вона дитяча, але це не так. "Полліанна" – дуже пластична річ, вона буде цікавою і дітям, і молоді, і дорослим". Це характерно для режисера "Поліанни" Богдана Ревкевича, вистави якого на перший погляд молодіжні, але насправді глибокі та "дорослі".

Полліанна – дуже добра і весела дівчинка. Коли гинуть її батьки, Полліанну бере до себе на виховання її тітка Поллі, стара діва, особа загалом не надто приємна. Але дівчинка не засмучується – вона бавиться у таку собі "гру в радість", даруючи всім навколо світло та вміння бачити у житті його позитивні сторони.

Вистава про Полліанну така ж сонячна і добра, як і її головна героїня. За словами Олесі Галканової, інсценізація здивує глядачів яскравими декораціями, що часом нагадуватимуть сцени з диснеївських мультиків (адже й сама Полліанна трошки «мультяшна») та поєднуватимуть у собі не лише театральний, а й інші види мистецтва. Вартою уваги у виставі також буде хореографія, якою займалася Олена Балаян. Персонажі "Полліанни" будуть яскравими та надзвичайно типажні: хоч їх у виставі досить багато, але талановитий режисер зміг у кожному знайти якийсь нюанс та показати його символічність.

Прем’єра вистави відбудеться 10 квітня о 18 годині. У квітні її також можна буде побачити 11 та 18 квітня.

текст: Анна Козюта

›› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: