Краща тусівка літа – "ZANZIBAR DACHA 2010"

19 липня 2010

Краща тусівка літа – "ZANZIBAR DACHA 2010"

Наймасовіший фестиваль електронної та клубної музики у Західній Україні святкуватиме свій екватор в заміській резиденції клубу.

Львів не дарма називають культурною столицею України. Фестивалі, які тут можна відвідати, задовольнять будь-які смаки, і якщо ви вважаєте, що їх тематика закінчується лише історичними подіями з елементами народних мотивів, то завітайте на найголовнішу вечірку року у західному регіоні, фестиваль сучасної музики "ZANZIBAR DACHA 2010".

На відміну від попереднього разу, цьогоріч це дійство триває цілих 6 днів, до того ж організатори вирішили "розтягнути задоволення" для любителів нічного життя і розбили дати проведення вечірок на 3 частини, а саме 2-3, 23-24 липня та 23-24 серпня. Саме у ці дні село Деревач, що знаходиться за 11 км від Львова, стане місцем паломництва усіх поціновувачів електро-, транс- та хаус-ритмів, які їм даруватимуть найвідоміші ді-джеї країни та чисельні гості з-за кордону. Відвідувачів "Дачі" розважатимуть кращі вітчизняні ді-джеї, зокрема DJ Конь, DJ Сухар, DJ Спартак та Dj Anna Lee, а також Tigran Oganezov, Robert Babicz (Німеччина), Oliver Huntemann (Німеччина), Dave Shiemann (Польща) та Tom Hades ( Бельгія ).

"Фестиваль сучасної музики "ZANZIBAR DACHA 2010" має на меті поширення і популяризацію ідей сучасної прогресивної музики серед молоді та донесення головних її ідей у широкі маси, - каже Аліна Гром, адміністратор клубу "Занзібар", - Також, проводячи цю подію, рівних якій немає на Заході країни, ми хочемо розвинути нашу клубну культуру до ще вищого рівня, як це є на Півдні чи у центральній частині України."

Загалом, у заміській резиденції клубу "Занзібар" працюватиме 2 танцполи, 4 барні стійки, де вам окрім алкогольних напоїв та коктейлів, запропонують також звичні "дачні" та кавказькі страви, а чималий штат персоналу зробить усе, аби забезпечити вам найкращий відпочинок.

Текст: Дана Микитюк
Фото: zanzibar.com.ua

23-24 липня, с. Деревач, ціни, деталі...

Print 

Написати відгук
Введіть код: