Lonely Planet цікавиться Львовом

13 серпня 2010

Lonely Planet цікавиться Львовом

Цього тижня у Львові з триденним робочим візитом перебував відповідальний редактор туристичного путівника Lonely Planet пан Марк Ді Дука. Організував перебування редактора Lonely Planet у Львові відділ промоції міста Львівської міської ради.

Lonely Planet – це всесвітньовідома компанія, що з 1972 року випускає путівники по країнах та містах світу. Путівник вважається одним з найкращих у світі джерелом туристичної інформації.

Марк Ді Дука, відповідальний редактор путівника Lonely Planet про Україну, прибув до Львова, щоб оновити інформацію про місто та додати нові туристичні об’єкти, що з’явилися за останні кілька років.

«Специфікою Lonely Planet є те, що автори пишуть тільки про місця, в яких побували самі й бачили на власні очі. Тож за три дні перебування пана Ді Дуки у місті, нам вдалося багато встигнути й побачити численні готелі, хостели, ресторани, музеї та галереї. Зокрема, я сподіваюся, що нові архітектурні пам’ятки, котрі побачив редактор, обов’язково потраплять у нове видання путівника», – розповів Ярема Дух, працівник відділу промоції міста ЛМР.

Вихід нового, третього видання путівника Lonely Planet про Україну, котре включатиме також окремий розділ про Львів, заплановано на весну 2011 року.

за інформацією прес-служби ЛМР

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

Написати відгук
Введіть код: