На вулицях з'явилися залізні знавці Львова

13 серпня 2010

На вулицях з'явилися залізні знавці Львова

Тепер аби отримати усю необхідну інформацію про місто, достатньо просто віднайти нових інтерактивних довідників та тицьнути рукою на розділ, який вас цікавить.

Львів, вже давно відомий як культурна столиця України та один з найпотужніших туристичних центрів Східної Європи, не збирається втрачати свої позиції. Якщо ви не любите щось у когось запитувати або панічно боїтеся грубезних довідників – вам до них, залізних всезнайок, які покажуть та розкажуть про Львів усе, що варте вашої уваги.

«В цьому довіднику знаходиться уся інформація, необхідна туристу. У шести розділах ви можете дізнатися про галереї та музеї міста, заклади харчування та проживання, а також отримати додаткову інформацію про місто та найнеобхідніші телефони у екстрених ситуаціях, - розповідає Оксана Яблонська, працівник даного проекту, - Окрім того, у довіднику існує спеціальна пошукова система. Ввівши назву  потрібного закладу, ви одразу зможете дізнатися його місце розташування на карті завдяки з’єднанню телепортів з мережею Інтернет. Електронні довідники працюватимуть цілодобово, а інформація подана у українською, англійською, польською, російською та німецькою мовами, що робить їх доступними для гостей з інших країн».

Центри інформації були створені за сприяння Європейського Союзу у рамках Створення інформаційної туристичної інфраструктури у місті Львові в межах програми добросусідства Польщі, України та Білорусії.

На сьогодні таких універсальних довідників у місті поки лише два, на площі Ринок, зліва від входу у ратушу, та біля пам’ятника королю Данилу, але, як стверджують в Центрі туристичної інформації, залежно від успіху проекту, їхня кількість зростатиме, задовольняючи усі потреби туристів та мешканців міста.

текст: Дана Микитюк
фото: Оксана Солук

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

3Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: