«Наше Різдво» у нашому місті

8 сiчня 2010

«Наше Різдво» у нашому місті

У 2008 році «Наше Різдво» проводили у київському «Палаці спорту», минулого року – у Львівській Філармонії, цьогоріч же місцем дислокації основних концертів стане Львівська опера.

Саме там 12 і 13 січня відбудуться чотири концерти, на яких можна буде почути вже традиційних для «Нашого Різдва» Тараса Чубая та гурт «Плач Єремії», «Піккардійську терцію», «Дивних» і хорову капелу «Дударик». Також в рамках цього фестивалю виступлять гурти  «Тартак», «Кому Вниз», «Бай», квартет «Віртуози Львова», соліст опери Олег Лихач.

Та не сподівайтесь почути пісні з репертуару улюблених виконавців – зі сцени лунатимуть спеціально підготовлені для цього шоу різдвяні музичні програми. Ведучими вечора стануть незмінні Ангел та Чорт у виконанні Сашка Положинського та Остапа Ступки. А спецефекти та сюрпризи, які будуть задіяні в цих концертах, нікого не залишать байдужим!

Та все це лише частина фестивалю, який цього року розширює свої музичні вподобання. Окрім концертів у Оперному відбудуться ще дві акції. Перша – «Щедрий вечір з добрим джазом» 15 січня у Львівській Філармонії. Тут настрій створюватиму гурт «ShockolaD» разом із Надією Жук, Яриною Прокопчук, Ларисою Руденко, Андрієм Бадюком та Соломією Чубай, які виконуватимуть авторські обробки колядок та щедрівок. 

Завершальна, третя частина свята, що матиме назву «Соборна коляда», також проходитиме у Філармонії, але вже 23-24 січня. Це буде концерт українських та зарубіжних авторських і автентичних колядок, кантів, псалмів. Воконуватимуть їх хорова капела «Дударик» за участі Наталки Половинки, гурту «Раса» та струнного квінтету.

«Нашою цільовою аудиторією є в першу чергу наші родини, наші діти, наші друзі і всі, кому подобається те, що ми робимо», – каже Михайло Крупієвський, продюсер і режисер-постановник фестивалю. Від себе додамо, що фестиваль має сподобатись кожному, кому до вподоби справжні українські традиції святкування Різдва.

текст: Анна Козюта

12-13 січня, Львівська опера - квитки, ціни, замовлення...

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: