Обрано кращу фотографію львівського літа!

27 вересня 2010

Обрано кращу фотографію львівського літа!

Завершився фотоконкурсу «Літо у Львові», який був організований порталом VisitLviv. Переможцем конкурсу стало фото Олексія Дуванова – «І нехай мама потім свариться: що вона знає про щастя...!»

Нагадаємо, у червні-серпні тривав прийом фотографій Інтернет-користувачів на тему «Літо у Львові». За час конкурсу було відібрано близько 200 фотографій, серед яких і було визначено переможців фотоконкурсу.

Згідно умов конкурсу, 50% голосів до фінального рейтингу фотографії набирали завдяки голосуванню користувачів нашого порталу, а ще 50% надавалися завдяки голосуванню нашого компетентного журі, в яке входили відомі у Львові фотографи, журналісти.

Незабаром відбудеться нагородження переможців конкурсу, нагадаємо, щопереможець конкурсу, який був визначений 25 вересня, отримає чек на 5000 грн. для закупівлі фотообладнання у магазині "Фокстрот".

З остаточними результатами фотоконкурсу ви можете ознайомитись тут.

Ми також щирою дякуємо нашим головним спонсорам фотоконкурсу – компанії Чудо-тур та Хмільному Дому Роберта Домса, завдяки яким він став можливим. Також ми дякуємо нашим спонсорам – компанії Цифролаб та Холдингу емоцій !Fest – чиї приємні призи потішать десятку переможців вже зовсім незабаром.

Print 

Написати відгук
Введіть код: