П'ять тисяч гривень вже чекають на кращу фотографію львівського літа!

3 вересня 2010

П'ять тисяч гривень вже чекають на кращу фотографію львівського літа!

Компанія «Чудо Тур» та «Хмільний дім Роберта Домса» виступлять головними спонсорами фотоконкурсу «Літо у Львові». Переможець конкурсу, який буде визначений після стадії фінального голосування, 25 вересня отримає чек на 5000 грн. для закупівлі фотообладнання у магазині "Фокстрот".

За словами головного координатора проекту «Чудо Тур» Лева Підлісецького такі конкурси надають новий імпульс популяризації Львова: «Сьогодні фотоконтент є одним з найкращих способів промоції міста. Ми бачимо це кожен день – практично кожен турист, який їде в Чудо-поїзді чи Чудо-бусі має з собою камеру. Згодом розміщає свої знімки в Інтернеті. Як наслідок, десятки тисяч фотографій стають доступними для мільйонів користувачів».

Церемонія нагородження переможців відбудеться 25 вересня у «Хмільному домі Роберта Домса» на вул. Клепарівській, 18.

Призи для другого та третього місця надасть компанія Cyfrolab – це будуть сертифікати на суму 500 та 300 гривень відповідно на друк власних фото та виготовлення фотокниг.

А для усієї першої десятки переможців холдинг емоцій !Fest приготував особливі подарунки. «Це буде щось новеньке й незвичне», – кажуть «фестівці».

Нагадаємо, у червні-серпні тривав прийом фотографій Інтернет-користувачів на тему «Літо у Львові». За час конкурсу було відібрано близько 200 фотографій, а зараз триває голосування за фіналістів, серед яких і буде визначено переможців фотоконкурсу.

Головні спонсори фотоконкурсу:

Чудо-тур - головний спонсор фотоконкурсу   Хмільний дім Роберта Домса - головний спонсор фотоконкурсу

Спонсори фотоконкурсу:

Cyfrolab   Холдинг емоцій !Fest

Print 

Написати відгук
Введіть код: