Презентація 3D моделі Вірменського кварталу (+ фото)

18 жовтня 2011

Презентація 3D моделі Вірменського кварталу (+ фото)

У цю суботу, 22 жовтня, відбудеться презентація 3D моделі Вірменського кварталу Львова. Презентація відбудеться завдяки підтримці Святом вулиці Вірменської проекту Збудуй Львів у 3D.

"Напевно, кожна така презентація повинна бути у форматі свята. І я закликаю долучатися до цього проекту підприємців і продемонструвати свою любов до міста", – розповідає Вардкес Арзуманян, співініціатор фестивалю.

Частина Вірменського кварталу у 3D


"Це добре – продовжувати добрі справи, що покликані робити місто і країну кращою. Ми підтримуємо проект "Збудуй Львів у Google Earth" задля того, щоб Львів ставав дійсно відкритим для світу. Цей проект полегшить мільйонам користувачів Google Earth попереднє знайомство з містом та позитивно вплине на рішення приїхати до Львова", – каже співініціатор "Свята вулиці Вірменської" Андрій Худо.

Презентація відбудеться 22 жовтня о 14:00 у кнайпі Mons Pius. А вже незабаром, після погодження модераторами, модель Вірменського кварталу стане доступною для користувачів Google Earth з цілого світу. Детальніше про проект запрошуємо читати тут.

Будьте в курсі усіх новин! Слідкуйте за перебігом проекту можна тут чи на нашій сторінці у Facebook / Вконтакте / Twitter.

Print 

Написати відгук
Введіть код: