При гарній погоді з благословення Олега Скрипки

13 липня 2010

При гарній погоді з благословення Олега Скрипки

Країна Мрій у Львові відбудеться 17-18 липня у Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай".

І буде вона "Країною Мрій" не просто, бо гарно звучить така назва для фесту, а дійсно місцем втілення бажань. По-перше - мрій організаторів. Андрій Сидор, яким займається цим фестивалем у Львові ледь не плакав у слухавку, коли казав, що от минулоріч не було, бо була криза, а через тиждень буде! Сам, каже, що не може спам'ятатись від щастя, і що вірить в погоду, а як не буде сонця, то приведе мольфара.

По-друге мрій Олега Скрипки, який організував все так, що львівська Країна з київською - в різний час. Це означає, що програма фестивалів анітрохи не повторюватиметься — всі виконавці та імпрези абсолютно ексклюзивні. А також Скрипка, на відміну від попередніх років, виступатиме не сам, а з командою ВВ.

По-третє мрій фестивальників, які завше прагнуть чогось нового. Бо якраз наступними вихідними вас змусять здивуватись. Але це вже з нового абзацу.

Соліст Фома із Мандрів, тих що співають про Орисю, що ходить на гору на Лису, заспіває в своєму сольному проекті!  

Це абсолютно новий вимір творчості, який сам виконавець пояснює отак:

"Як один письменник може писати романи, може — вірші чи новели, а може взагалі не писати, так і співак має право працювати в різних стильових напрямах та з різними людьми. Це — запорука розвитку."

Все це було виправданням того, що весь інший склад "Мандрів" не братиме участь у дійстві. Тим не менш, Фома заспокоїв своїх шанувальників тим, що з гуртом все гаразд, у вересні вийде новий альбом, а його діяльність "на стороні" - це зовсім недотична річ, яка, тим не менш — надзвичайно цікава.

"Фомашансон" - так називається новий проект. Фома та людина-оркестр Данило Димнісов в дуеті створюють український фольк-панк шансон. Аби краще зрозуміти — ось пояснення від самого Фоми:

"Це стилістично гарна "роздолбайська" музика. Яка, також, включає в себе романтику із місцем колоритом. Данило — це просто видовищний музикант, в його віртуальному акордеоні схований цілий хор музичних інструментів, з якими ми можемо творити цікавий, різноманітний та містичний саунд. Це буде божевільно кайфово і дуже потужно."

І чомусь важко не повірити таким прогнозам. А до того ж, для львівської Країни Мрій Фома ще й до всього привезе великий склад проекту, з бас-гітарою, скрипкою, акордеоном, барабанами та бек-вокалом.

Словом, божевільно кайфове видовище нам гарантовано!

Текст: Маріанна Фіртка
фото надано організаторами

17-18 липня, Шевченківський гай, ціни, деталі...

Print 

Написати відгук
Введіть код: