Redline Ніно Катамадзе

18 березня 2010

Redline Ніно Катамадзе

Cвій український тур Ніно Катамадзе розпочавши 9 березня у Донецьку, вона майже кожного дня дає концерт у іншому місті. Та поставити крапку у своєму гастрольному турі грузинська співачка вирішила не деінде, а у Львові.

25 березня у Львівській опері вокалістка разом із своїми друзями Insight кілька годин, починаючи з 19.00, тішитиме публіку музикою, у якій переплітаються етнічні грузинські мотиви, електорінка, джаз, виняткове вміння Катамадзе імпровізувати та спілкуватися з публікою.

"Наші концерти відвідує дуже різна публіка", - розповіла в одному зі своїх інтерв'ю Ніно - "У залі можна побачити представників майже всіх поколінь. Адже я співаю про добро, про те, що дива насправді існують і що важливо розуміти, для чого ти насправді прийшов у це життя. Місією кожної людини є ділити своє серце з людьми. Тож насамперед співаю для людей, котрі відкривають мені своє серце".

Insightівці - гітарист Гоча Качеішвілі, бас-гітарист Уча Гугунава та барабанщик - Давид Абуладзе – вміють творити музику без меж і кордонів, їм вдається допасувати кожну ноту до заданого Ніно Катамадзе тону, вони разом із нею варіюють різними мелодіями.

Сама ж вокалістка має не просто унікальний музичний талант (те, що вона творить своїм голосом передати словами не можливо), вона вміє творити навколо себе атмосферу, сплетену із неймовірної кількості позитивних емоцій.

Співачка перетворюється на сцені у доброго павука, який затягує у свою павутину всіх слухачів – опиратися їй нема сенсу, та й навіщо? Її пісні можна чути десятки разів, але жодного разу вони не звучатимуть однаково, бо Катамадзе ніколи не відмовляє собі у задоволенні поімпровізувати на сцені, створити щось нове із вже знайомих і переспіваних нот і звуків. 

текст: Катерина Сніг
фото: з сайту nino-katamadze.com

29 березня, 19:00, Львівська опера - ціни, квитки, розміщення...

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: