Розпочався конкурс на найкращу сім’ю для проморолика до ЄВРО 2012™

1 серпня 2011

Розпочався конкурс на найкращу сім’ю для проморолика до ЄВРО 2012™

Для участі у зйомках ми запрошуємо сім’ї з двома та більше дітьми віком від 3 до 15 років. Відповідно до сценарію батьки з дітьми, їхній вигляд, усмішки, жести символізуватимуть гостинність Львова.

Ми шукаємо людей, які не бояться камери, будуть у Львові 18 серпня, а головне - вважають, що саме їхня родина найкраще зможе презентувати місто світові. Короткометражне промоційне відео про приймаюче місто Львів буде транслюватись аж до початку Турніру на каналах, які є офіційними телевізійними партнерами УЄФА, - розповів Олег Засадний, директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради.

Для участі у конкурсі потрібно до 13 серпня 2011 року надіслати 2 фотографії своєї сім’ї та контактні дані на info@visitlviv.net.

Світлини будуть розміщені та доступними для голосування на сайті VisitLlviv.net.

З-поміж п’яти сімей, фотографії яких наберуть найбільше голосів, журі обере ту, яка візьме участь у зйомках промоційного відео.

УЄФА ЄВРО 2012™ - це свято, яке ми організовуємо, перш за все, для міста і для мешканців. І кожен може внести якусь частинку себе у підготовку цього грандіозного проекту. У 2009 році, коли УЄФА знімала промоційне відео про приймаючі міста, ми теж оголосили конкурс на найкращу пару віком до 25 років. Незважаючи на дуже короткий термін проведення кастингу, протягом кількох днів зголосилася надзвичайно велика кількість молодих львів’ян – 274 пари. Ми сподіваємось, що львів’яни, будуть не менш активними і цього разу, - розповів Олег Засадний.

Перейти до фотоконкурсу

Print 

6Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: