"Шоколадний бал" у Львові – безкоштовні квитки!

3 березня 2010

"Шоколадний бал" у Львові – безкоштовні квитки!

У рамках львівського Свята Шоколаду, на його завершення, у приміщенні Будинку вчених відбудеться Шоколадний бал.

Бал відбуватиметься під керівництвом професіоналів як від бальної справи, так і від танцювальної. Зокрема, танцювальних премудростей присутніх вчитимуть Влад Яма та Григорій Чапкіс.

Разом з добрим настроєм для себе, можна зробити добру справу й для інших — на балу в рамках благодійного аукціону будуть продані лоти з шоколадними скульптурами, котрі перед тим виливатимуть вправні майстри. Усі виручені кошти передадуть для добрих справ Мальтійській службі допомоги.

Ціна квитка на бал, зважаючи на рівень організаторів та атракції, становить 950 грн. – замовити онлайн можна тут. Проте, з нагоди приходу весни (чи 8 березня, кому як до вподоби) галантні пани і юнаки можуть зробити презент своїм пані та панянкам. Кожен чоловік, що заповнить анкету, що внизу, візьме участь у розіграші двох квитків на Шоколадний бал. Розіграш відбудеться 8 березня о 12:30 у Палаці мистецтв. На розіграші присутнім бути необов'язково, але потрапити на нього можна на загальних підставах входу (у додаток отримавши усі атракції свята!).

Тих, кому долі не посміхнеться, закликаємо не сумувати, адже під час трьох днів Свята Шоколаду буде багато цікавого (почитайте у програмі і переконайтеся :-))!

Смачного Вам свята!

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Розіграш відбувся

Print 

Написати відгук
Введіть код: