Сучасна драма буде у варенні

28 червня 2010

Сучасна драма буде у варенні

"Врятуйте драму!" - з таким закликом відбуватиметься з 30 червня по 4 липня фестиваль сучасної драматургії "Драма.UA". Активність фестивалю буде спрямовано на порятунок сучасної української драматургії. Маємо надію, що таки наша драма буде у варенні.

Фестиваль створюватиме творче середовище для популяризації драматургії у Львові (Фабрика повидла) та на фестивалі «Fort.Missiа» (с. Поповичі, українсько-польське прикордоння).

"На жаль, в Україні драматургія слабо розвинена. Аби розвивати такий мистецький напрямок до фестивалю ми максимально залучаємо аматорські та іноземні колективи. Безумовно, в цьому користь буде як для Львова, так і для України. Львівські драматурги нарешті прокинуться і почнуть жвавіше творити, а на загальнонаціональному рівні – фестиваль розширить рамки драматургії, люди більше почнуть цінувати таке мистецтво і, думаю, багато драматургів долучаться до розвитку української драми", – каже Оля Кік, директор фестивалю "Драма.UA".

Так що – частина І.
У приміщенні, де колись випускали смачнюче повидло тепер реалізовуватимуть ідеї драматургії та театру. Організатори обіцяють, що кожен глядач зможе навіть взяти участь в процесі.

Також – частина ІІ.
Драматургічний майданчик розгорнеться на українсько-польському прикордонні. Під відкритим небом разом із Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia» українська драма, вже у варенні, вражатиме своїми ідеями та креативом. «У межах фестивалю діятиме театрально-драматургічне наметове містечко,  у якому відбуватимуться вистави, майстер-класи та різні обговорення, відкриті для усіх зацікавлених.

Родзинкою обох частин фестивалю стане презентація читань та вистав добре знаних п'єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії», - запевняють організатори.

Так що не зволікайте, відвідайте драматургічне містечко, візьміть участь у відродженні української драматургії, познайомтесь з українськими драматургами, і, можливо, і ви навчитеся писати п’єси, або ж станете актором.

текст: Світлана Крижанівська
фото надано організаторами

30 червня – 4 липня - програма, розташування, доїзд...

››› Читайте наші новини на TwitterFacebook і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: