Свято для гурманів

1 сiчня 2010

Свято для гурманів

З яким продуктом у вас асоціюється Різдво? Звісно, з пампухами! Ці солодкі булочки з найрізноманітнішими начинками, а то й без них, стали незаперечним символом різдвяного столу. Чи ж не дивно, що у Львові вирішили вшанувати цей витвір кулінарного мистецтва і провести «Міське Свято Пампуха».

«Різдво – це традиційне свято, а пампухи – символ Різдва та хорошого настрою, вони асоціюються з сім’єю, родиною. Саме тому ми вирішили обрати пампух як емблему свята, – розповідає у ексклюзивному коментарі VizitLviv Андрій Сидор, начальник управління культури і туризму ЛМР. – Всі гості фестивалю матимуть змогу скуштувати пампухи, зроблені за рецептами різних регіонів України, та й не лише України».

Свято відбуватиметься 8-10 січня у внутрішньому подвір’ї львівської Ратуші. Розпочнеться все різдвяним парадом, а далі у програмі будуть виступи фольклорних та хорових колективів, конкурси коляди і пампухів. Як і попередніх років, важливою частиною свята стануть частування та забави.

Новинкою цьогорічного «Свята Пампуха» будуть конкурси міських вертепів та вертепів молодіжних організацій. Кожен день фестивалю завершуватиметься святковим концертом. Перед львів’янами виступатимуть «Бурдон», «Перкалаба» та «Файно» – гурти, які, за словами Андрія Сидора, спеціально підбирались так, щоб вписуватись у святковий настрій та атмосферу Львова.

текст: Анна Козюта
фото: Юрко Дячишин

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: